2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bence iyi yapmışsın
Benimde 8. gün gibi bişey hala ağrım oluyor ilk günlerde kasık bacak ağrım epey vardı
Yani en garantisi 13 14.günler iğnenin etkisinin kalmayacağı için ama 11 de falan da yakalayan olabiliyor bazılarının daha da erken
İğnenin 5 günü kasık ve bel ağrım var ve çok akıntım var.çok gelişenler çatlamasa da başka yumurtaları çatlatmış olma ihtimali de var sanırım dimi.

Kızlar elimde femara var doktor bana olmazsa gel femaraya bi sabah bi akşam olmak üzere 2 kere içerek başlicaksın demişti. Ben daha fazla doktora gitmek istemiyorum. Sizce reglin 3. Günü sabah akşam olmak üzere 5 gün içsem. Sonra bıraksam. Nasıl olur? Çatlama sorunum yok şükür yumurtalar çatlıyo. Ama muayene hakkım bitti daha hamile kalamadan o yüzden gitmek istemiyorum. Kendim evde başlim diyorum?
Cnm eğer Olmassa günde 2 kere başla dediyse bence başla
Çunku bnde doktora gitmeden famera alıp başlamak istıyorum gunde 1 tane
Famera btıncede doktora giderım dıye düşünüyorum ama inşallah zılgıt yemem 😄
Kendi başına iş yapıyorsun diye kızar mı doktorlar sizce?

Cnm eğer Olmassa günde 2 kere başla dediyse bence başla
Çunku bnde doktora gitmeden famera alıp başlamak istıyorum gunde 1 tane
Famera btıncede doktora giderım dıye düşünüyorum ama inşallah zılgıt yemem 😄
Kendi başına iş yapıyorsun diye kızar mı doktorlar sizce?
Ben hiç gitmeyi düşünmüyorum kuzu ya. Sigorta yaptırmıştım muayeneler resmen bitti gide gele. Çatlıyo bende sorun olmuyo o yüzden tek başıma denicem. Doktora gidince stres oluyoruz bir de doktor bana çok yanlış ilişki önerdi. Büyüdü yumurtan çatlayacak dedi sık 3 gün ilişkiye gir dedi girdik yumurta çatlaması benim 14. Gün çatlıyo hep biliyorum. O zaman da 3 gün sık ilişki önerdi biz 7 gün art arsa ilişkiye girdim ama adamdaki de afedersin hayrat değil ki kalite falan kalmamıştır.

Ben hiç gitmeyi düşünmüyorum kuzu ya. Sigorta yaptırmıştım muayeneler resmen bitti gide gele. Çatlıyo bende sorun olmuyo o yüzden tek başıma denicem. Doktora gidince stres oluyoruz bir de doktor bana çok yanlış ilişki önerdi. Büyüdü yumurtan çatlayacak dedi sık 3 gün ilişkiye gir dedi girdik yumurta çatlaması benim 14. Gün çatlıyo hep biliyorum. O zaman da 3 gün sık ilişki önerdi biz 7 gün art arsa ilişkiye girdim ama adamdaki de afedersin hayrat değil ki kalite falan kalmamıştır.
Cnm kndı çatlıyorsa sorun yok kullan ozaman
Keske bnımkı de kendi çatlasa
Ben çatlatma iğnesi istıyorum
İşimi garantiye almk istıyorum, günler geçiyor🤦‍♀️
Yaşımı öğrenince sanırım beni anlar 😄

Kızlar elimde femara var doktor bana olmazsa gel femaraya bi sabah bi akşam olmak üzere 2 kere içerek başlicaksın demişti. Ben daha fazla doktora gitmek istemiyorum. Sizce reglin 3. Günü sabah akşam olmak üzere 5 gün içsem. Sonra bıraksam. Nasıl olur? Çatlama sorunum yok şükür yumurtalar çatlıyo. Ama muayene hakkım bitti daha hamile kalamadan o yüzden gitmek istemiyorum. Kendim evde başlim diyorum?
Canm sen bilirsin ama yanlış hatırlamıyorsam 3. Günü gitmiştim doktora ama 5. Gün başla 5 gün kullan demişti doktor gerçi benmki klomendi farkedermi bilmiyorum ama istersen doktora sor bi gerçi doktor lafı gecincede hepimiz bi stres oluyoruz ama sen bilirsn genede

Yavrum onun için para ödemene gerek yok çin takvimi var nette. Aylara göre bak yap kız erkek çıkar😂
Bu farklı canım diyet listesi vajinal duş karbonatlı su ile yaparsan erkek sütle yaparsan kız senin ve eşinin doğum tarihine bakıyor felan yabancı kendisi kendi kendinede yapmış hatta oğlu olmuş ilgimi çekti biz bu kadar uğraşıyoruz felan yalancı mı felan dedimde yapan ve tutanları görünce ilgimi çekti sizlere sorim dedim 😂😂😂

Kız çabuk söyle bizde yapak onlar bizi kovalasın biz onları kovalıyoruz😂😂
Tabiki de Solgarin vm 2000 formula diye geçiyor kuru incir keçi boynuzu pekmezi (çörek otu, fındık, ceviz, siyah üzüm çekirdeği) karıştırılıp macun yaptım gece yatarken arı sütü bal polen propolis karışımı Sabah işe giderken verdim öğlenleri de vitamini kullandı ben aslında bunu sperm sayısını artırmak için yapıyodum ama bir taşla iki kuş vurdum libido da tavan yaptı

Bu farklı canım diyet listesi vajinal duş karbonatlı su ile yaparsan erkek sütle yaparsan kız senin ve eşinin doğum tarihine bakıyor felan yabancı kendisi kendi kendinede yapmış hatta oğlu olmuş ilgimi çekti biz bu kadar uğraşıyoruz felan yalancı mı felan dedimde yapan ve tutanları görünce ilgimi çekti sizlere sorim dedim 😂😂😂
Bende instagramda gormustum ama 1500 tl istemisti o zmanalar 🙄🙄

X