2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Canm sen bilirsin ama yanlış hatırlamıyorsam 3. Günü gitmiştim doktora ama 5. Gün başla 5 gün kullan demişti doktor gerçi benmki klomendi farkedermi bilmiyorum ama istersen doktora sor bi gerçi doktor lafı gecincede hepimiz bi stres oluyoruz ama sen bilirsn genede
Doktor bana 3. Gün başlatmıştı canısı. O yüzden 3. Gün başlayacağım

Canim hemen bize kullandığın ürünleri söylüyorsun 🤪😂
Tabiki de Solgarin vm 2000 formula diye geçiyor kuru incir keçi boynuzu pekmezi (çörek otu, fındık, ceviz, siyah üzüm çekirdeği) karıştırılıp macun yaptım gece yatarken arı sütü bal polen propolis karışımı Sabah işe giderken verdim öğlenleri de vitamini kullandı ben aslında bunu sperm sayısını artırmak için yapıyodum ama bir taşla iki kuş vurdum libido da tavan yaptı

Bu farklı canım diyet listesi vajinal duş karbonatlı su ile yaparsan erkek sütle yaparsan kız senin ve eşinin doğum tarihine bakıyor felan yabancı kendisi kendi kendinede yapmış hatta oğlu olmuş ilgimi çekti biz bu kadar uğraşıyoruz felan yalancı mı felan dedimde yapan ve tutanları görünce ilgimi çekti sizlere sorim dedim 😂😂😂
Vay anasını yaaaa çok cahil kalmışım😂😂😂😂

Tabiki de Solgarin vm 2000 formula diye geçiyor kuru incir keçi boynuzu pekmezi (çörek otu, fındık, ceviz, siyah üzüm çekirdeği) karıştırılıp macun yaptım gece yatarken arı sütü bal polen propolis karışımı Sabah işe giderken verdim öğlenleri de vitamini kullandı ben aslında bunu sperm sayısını artırmak için yapıyodum ama bir taşla iki kuş vurdum libido da tavan yaptı
Sağol canım🙏

X