2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kimyasal geçiren canlar sonraki ilk adetiniz normal vaktinde mi geldi🤔 benim ilk kanı gördüğüm güne göre 2 gün geçiyor, aktif kanamaya göre bugün bat ama ne gelen var ne giden 😅😅hamilelik olamaz çalışma salıdan beri var🤔🤔
Papatyamaviss Papatyamaviss Mervenur277 Mervenur277 Tikabasa Tikabasa
Cnm bnım daha gelmedi
İşte adeti beklıyorum
Ama normaldede gecikir benim adetim en fazla 1 hafta
Şuan bat 3 gün geçti bekliyorum 😔

Kimyasal geçiren canlar sonraki ilk adetiniz normal vaktinde mi geldi🤔 benim ilk kanı gördüğüm güne göre 2 gün geçiyor, aktif kanamaya göre bugün bat ama ne gelen var ne giden 😅😅hamilelik olamaz çalışma salıdan beri var🤔🤔
Canım benim bir sonraki regl im çok sonra oldu yaklaşık 45 gün falan

Ama Bizim de eskiden öyleydi adam hep kaçıyordu yumurtlama zamanı ereksiyon problemi oluyordu neymiş çocuk için yapıldığı aklına gelince konsantre olamıyormus bende dayadım buna macun du vitamin takviyesi şimdi o bekliyor ne zaman olacak hafta sonu gelse diye
Canim hemen bize kullandığın ürünleri söylüyorsun 🤪😂

Ama Bizim de eskiden öyleydi adam hep kaçıyordu yumurtlama zamanı ereksiyon problemi oluyordu neymiş çocuk için yapıldığı aklına gelince konsantre olamıyormus bende dayadım buna macun du vitamin takviyesi şimdi o bekliyor ne zaman olacak hafta sonu gelse diye
Kız çabuk söyle bizde yapak onlar bizi kovalasın biz onları kovalıyoruz😂😂

Benim erken bile gelmişti stresten mi kimyasaldan mı bilmiyorum

Bu ay hiç takip yapmıcam kafaya takmıcam dedim tüm sakinliğimi korudum taaa ki bat günü yaklaşmaya başlayıncaya kadar şu günler geçmiyor sanki bata az kalanlar nasıl geçiriyorsunuz günlerinizi 😃

X