2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Allah sana sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin Benim daha çok yeni, toparlanamadım, hatta eşim daha kötü etkilendi.. o da iyi değil.. 11 şubatta kontrole gidicem kürtajı yapan dr a, sorucam aynı şeyleri yaşamamak için bize ne tavsiye eder, eşimle bana bi test vs yapılması gerekiyorsa yapalım, insan düşünüyor neden diye, ya bende bi problem varsa ve bilmeden hamile kalıp yok yere yine kaybedersem diye endişe ediyorum, doktorlar çok rahat, çok normal karşıladı kadın, deneyin diyor tabi tekrar, ama bize ağır geldi bu deneyim

Amin AllahBen aynısını yaşadım hatda ilişkiye girmek istemiyordum..durmadan ağlıyordum.. yok diyordum ben testi yapmadan çocuk yapamam sonuçlar iyi çıkınca rahatladım ama korku var..birde ben zor hamile kaldım biz resmen yıkıldık..Ben çok doktora bu soruyu verdim..dedikleri bu oldu..eğer ikinci uçuncu defa Allah korusun yine olsa o zaman testleri yaptırın ve tüp bebek..sağlıksız sperm yumurta olunca öyle oluyor bazıları dedi yaştan dolayı..ama tüp bebek yaptıranlarda bile oluyor yani.Biz evde iki kişiyiz 1 cocuğumuz olsaydi senin gibi bu kadar etkilenmezdik devam ederdim denemeye..sonuçta evde çocuk var.Devam edin denemeye daha kötü durumda olanlar var senelerdi çocuk yapıyorlar ve kucağına alamıyorlar.Sakin ol cocuğuna zaman ayır vakti gelince de ikincisi olucak İn şa Allah.

İnşallah canım batın bir önemi yok bat dediğin ne ki yeterki pozitif devam etsin

Dimi ya önemi yok sadece kaç haftalık olduğunu kestiremiyprum o kadar o da çok mühim değilamin canım inşallah devam eder çoookk amin bana ve herbirinize

Çok geçmiş olsun gerçekten çok zor neyseki benim bir evladım var ikincisini istiyordum ama üzülme herşeyin hayırlısını istemek lazım herşeyin bir zamanı var demekki Rabbim sana da en sağlıklısından ikizler nasip eder inşallah ve bana da tabii tüm isteyenlere de

Ne güzel bir dua amin inşallah ben de çok isterim ikizlerim olsun inşallah hepimizin göbüşleri sağlıklı bebişler dolsun

Yumurta catladiktan inşallah olursa bebeğin rahme tutunması için avakado dışında ne yemeyi öneriyorsunuz kızlar

Bende regl olacağım sanırım aşırı derecede bel ağrım var.

İki gebeliğimde de ağrı hissetmemiştim belirtisiz olmuştu. Kesin regl olacağım

Bende regl olacağım sanırım aşırı derecede bel ağrım var.

İki gebeliğimde de ağrı hissetmemiştim belirtisiz olmuştu. Kesin regl olacağım
Bel ağrısına genelde gebelik belirtisi diyorlar her hamilelik aynı olmuyor sizin bat ne zamandı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…