2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Canım orda çıkmadı eşimin tlfnu ile çektim bak böyle diğeri de bu kadar belirgin olmasa da böyle
Burda sadece gordugum beyaz bir cizgi kirmizimsi cizgi goremiyorum maalesef. En iiisi siz bu sabah idrr tutun tekrr test yapin veya biraz daha bekleyin koyulasacaktir zaten gundengune eger var ise umarim vardir

Burda sadece gordugum beyaz bir cizgi kirmizimsi cizgi goremiyorum maalesef. En iiisi siz bu sabah idrr tutun tekrr test yapin veya biraz daha bekleyin koyulasacaktir zaten gundengune eger var ise umarim vardir

Tamam canım normalde hiç o çizgi çıkmıyordu diğer testte de aynı olunca elimdeki diğer testler ile kıyasladim birsey var sandım belki de hayırlısı olsun

Helal olsun sana senin elinden bir uçan kurtulur Rabbim İnşAllah sağlıkla nasip eder yakında senin kutlamanı yaparız

İnşAllah doğru gösteriyordur sağlıkla gelir bebiş

Kızlar biraz belli çekebildim 1 dk içinde oluştu. Catlatma iğnesi olali iğne günü dahil 13. Günüm
Kuruma çizgisi desem 1 dk içinde oluştu. Test mi bozuk acaba deteck Quick kaset test
Aynen bunda gördüm gölgeyi İşte böyle silik çizgilerde test hatası olabiliyor daha pembe görmek lazım İnşAllah bir iki gün içinde belirginleşir

Kızlar günaydın bende sabah test yaptım çatlamadan sonra 9 veya 10. Günüm testte çok çok silik bir çizgi görüyorum ara ara fıtografa tam yansıtamadık galiba bir gebenin günlüğü test acaba kuruma cizgisimi ilk 10 dkda baktım ilk defa testte çok hafif çizgi gördüğüm için bilemedim negatifte olabilir içzgi çektiğim öavi çizginin orda gözüküyor destinesiaa imagination forever Papatyamaviss melisaa93 beyons Devakus fnd_50 ve şuan etiketleyemediğim herkes
İdrarımı sabah 5 te wc kalktım geri yattım 8 bucukta yaptım ilk idrar sayılmıyor olanilir

Eklentiler

• 48515504-938D-47E5-AFDC-DBAC20C51F07.jpeg
    55,3 KB · Görüntüleme: 105
Son düzenleme:
Hadi bakalım kuzum sonu güzel gelecek inşallah

Canım ben gördüm, inşallah bebişin seninledir

Ayy ayy kımleee gelmııısssbeende gordum bebegım aksam ve yarın yenıle testını haydı ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…