2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Aman ya sorun çıkaranları çektiririm o zaman di mi çünkü kurtarılcak tarafları kalmamış çekim de çok zorlamaz herhalde 20 likleri 7 8 iğneyle uyuşturmuşlardı . Ama antibiyotik ihtiyacı çıkmaz inşallah

Ahh canımm diş gazılerıyız benım dısım ıyılesmeye basladı ama yinede cektırecem pztesı diş filmini

Cnm adetlerin düzensizmi
Yumurtlama gününü bılıyormsun

Merhaba kızlar 26 ocakta bebeğim gelişmediği için kürtaj olmak zorunda kaldım bi tane çocuğum var, 2. Neden böyle oldu bilmiyorum , sadece eşimde varikosel var, bildiğimiz başka bir problem yok, dolayısıyla sebebini bilmiyoruz bu kaybın, dr genetiğe gönderme gereği duymadı sağlıklı bir çocuğumuz olduğu ve ilk düşük olduğu için, ama ben sebebini düşünmeden duramıyorum bu kaybın.. ve çok korkuyorum tekrar hamile kalmaya.. aynı şeyleri yaşamak istemiyorum , kalp atışını duymuştuk, ama sonra ultrasondoki o donuk hareketsiz görüntüsü.. kendimi çok güçsüz hissediyorum malesef

Off kafayı yıcem yaa
Masaja başlıyım Bn ozaman
Ama pek inancım yok öyle şeylere
Bana bilmiyorum etkisi oldu mu ama bir gün boyunca evde her aklıma geldiğinde yaptım ertesi gnü oldum bide form çayı içtim hazır yokken kabızlığım sökülsün bari dedim tesadüf mü ne bilmem ertesi gün oldum ama kistin adetimi bozduğu ay

Çıkarsa bile bazı antibiyotik grupları güvenli sadece ikinci trimester da ama inşallah gerek olmaz .. ama olursa başka okuyan varsa diye de yazıyorum çok hasta doktoruna bile sormamış hamilelikte asla diş yapılmaz diye düşünüp günlerce haftalarca ağrıdan acıdan kıvranmışlar …hep boşa çoğu tedavi yapılabilir ha ideal midir tabi ki travmatik hiç bşr şey ideal değildir

Sağol canım iyi oldu öğrendik sayende çözümsüz deüil yani sonuçta. Bende öyle kulaktan dıyöa biliyordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…