2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Gecmiş olsun canım.Bende aynısını yaşadım çocuğun kalbi duyduk ama doktor dedi yavaş atıyor biraz bekleyek..bekledim ilerlemedi ve kalbi durdu..banada doktor dedi ilk çocukta oluyormuş öyle .genetiğe gitme dedi..ama bende hiç çocuk olmadiği için duramadım genetik testi verdik çok şükür temiz çıktı..bence sen hiç verme çünkü sende ilk çocuk var için rahat olsun.

An itibariyle koskoca bi 0 negatif yine… artimedde yanıltıcıymış demek ki psikolojim alt üst oldu
Canım neden bu kadar sık kan verip psikolojini alt üst ediyorsun.Regl gününü beklesen böyle olmayacak yıprattın hep kendini sonuç beklerken.Anlıyorum heyecan istek hepsi bir arada ama nolur biraz oluruna bırak stresinden arın ve üzülme lütfen

Sağol sana da çok geçmişolsun canım.. kalbi 168 atıyordu, anlamadım neyse olan oldu düşünüp kendimizi üzmeyelim.. şimdi tekrar düşünüyor musun? Korkuyorum ben, yine aynı olur diye, bi de çok kötü rüyalar gördüm kaybetmeden önce. Uyumaktan bile korkuyorum resmen

Yaaa tabi ki alırsın çok iyi oldu tablon valla çok yol gösterici

Şuan hala yatıyor ateş sıtma valla artık hayırlısı dicem…

Ya canım benim desteğin için çok teşekkür ederim oğlumun da dudak uçuklamış yakında gelir ona da hep öyle oluyor ucuzlayınca birkaç güne ateşleniyor tam da okul açılacak vakit yavrum ya inşallah olmaz bir şey

Tabi düşünüyorum benim hiç çocuğum yok..bende korkuyorum yine olur diye..zaten kürtajdan sonra zor toparlandım..ama başka çarem yok..o zaman hiç çocuk yapmamalıyım ama senin durumunda ben olsaydım hiç korkmazdım çünkü ilk çocuk var demek sağlam çocuğun oluyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…