2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ay bu nasıl iğrenç bir insan. Midem bulanıyor böylelerinden. İnşAllah yüzüne bakmıyorsundur

Hayır fakat ne kadar doğru bilmemde yedikten sonra kokusu kalıyorsa bebeğin cinsiyeti erkek
Ay bunu ben teyit edebilirim roka salatasını çok severim ona da malum sarımsak koyuluyor. Yedikten sonra sanki sarımsak kokusu geçmiyor gibi geldi duş fln aldım bir sonraki yememde de aynısı olunca vedalaştık sarımsakla ve bebişim erkekti.

Negatıf testıme neden yorum yazılmıyorresım atmadık diyeyse pozıtıfı gorunce album gondercem sana melooo

ay cevap verdımmı unuttum mınosetı bılıyorum da kuzum bunu bılemedım bakalım oyuzden ıcmedım oglusun suruplardan ıctım bı kac kez
Verdin verdin canım iyi yapmışsın minoset ve parol içerik olarak neredeyse aynı ha içersin bir şey olmaz belki ama normalde içilmemeli böyle merak ettiğiniz olursa bildiğim kadarıyla yardımcı olurum

Verdin verdin canım iyi yapmışsın minoset ve parol içerik olarak neredeyse aynı ha içersin bir şey olmaz belki ama normalde içilmemeli böyle merak ettiğiniz olursa bildiğim kadarıyla yardımcı olurum
Sen diş hekimimiydin canım benim aklımda mı öyle kalmış Arada danışabiliriz yani bayıltmayız ama söz

Benim kocam iyi olursa bu ay 3 2 3 2 denemek istiyorum..ben öyle hamiş olmuştum..ovu testi merak için yapıcam ama
Cnm bnımde döngüm uzun oldugu için
3-2 istıyorum bu ay
Bnım yumurtladığım ovu testlerımde bıle bellı olmuyor
Gün aşırı fazla gelıyor bıze
En iyisi 3-2

Canım yarın tekrar yap istersen. hiç belli olmaz belki bir anda çizgi çıkar . Benimde 8 gün kaldı adet ağrılarım var pek umudum yok. Ağrıların psikolojik olduğu düşünüyorum geçmiş aylar da da hep aynıları yaşadım. Modumuzu düşürmeyelim bir ay biter diğer ay başlar..

Bizede gün aşırı fazla geliyor..3 2 en iyi ya
Sorma canım yaa
Döngüm kısa olsaydı ve yumurtlamam bellı olsaydı günaşırı busekılde olur fakat
Döngü uzun olunca 13. Gun başlıyorum taa 25. Güne kadar gün aşırı
Yorucu oluyor, en iyisi 3-2

Merhabalar beni de ekler misiniz acaba demin yazdım ama yorumum gözükmüyor sanırım
Yazarım tabiki yeni üye ilk mesaj uğurlu gelir inşallah sat bat ını sorcam eper biliyorsan anlamlarını ben ilk girdiğimde bilmiyordum o açıdan

Ben 21 günü en son değerlendiriyorum..birde ben yumurtalamayı erkenden görüyorum ondan yeter diyorum ayın sonu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…