2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar merhaba şimdi kuzenimin çalıştığı hastanedeki kadın doğum doktoru ile konuştum bana dediki adetin ne zaman bitti dedim 27 sinde başladı 2 inde bitti dedim bugün 8. Gün ilişkiye gir 3 gün ara ver yine gir dedi daha sonra ovulasyon gününün öncesi boş dolu boş dolu 3 kere daha ilişkiye gir dedi olur ddedi değerlerimi attım dedimki OVULASYON testi yapıyorum bugün silik gösterdi sen dediğimi yap dedi ne düşünüyorsunuz?🤔kafam karıştı
Canim.doktorlar sabit bakiyor olaya. Benim doktoruma kalsa 12-16 arasi iliski olsun yeter diyordu ama her zaman ayni tarihte yyumurtlama olmuyor ki

Boş dolu habire değerlendir demiş yani 😂😂 döngün fazla uzun olmadığı için yumrurtlaman erken diye erkenden başlatmış mantıklı bence 😂😂
Kızlar merhaba şimdi kuzenimin çalıştığı hastanedeki kadın doğum doktoru ile konuştum bana dediki adetin ne zaman bitti dedim 27 sinde başladı 2 inde bitti dedim bugün 8. Gün ilişkiye gir 3 gün ara ver yine gir dedi daha sonra ovulasyon gününün öncesi boş dolu boş dolu 3 kere daha ilişkiye gir dedi olur ddedi değerlerimi attım dedimki OVULASYON testi yapıyorum bugün silik gösterdi sen dediğimi yap dedi ne düşünüyorsunuz?🤔kafam karıştı

Cnm mantıklı
Zaten bu şekılde ilerliyoruz
Ovulasyon zamanı Bi boş Bi dolu yapıyoruz
Adet bitincede başlıyoruz 2-3 güne bir ilişkiye

Sabah yıne yapacagım senınle tabıkı ama bı yapıyım dedım 🤣 destinesiaa destinesiaa adet belırtılerı basladı zaten yavastan.bas agrısı karında degısık bı hıs,sabah agrımayan gogusum bıle agrımaya basladı🤣
Yarın sana eşlik ederim aynı ekran görüntümle üzülme 🤣 ya ben üzülmicem diyorum ama içim burkuluyo. Kuzenim hamileymiş onu öğrendim bugün annemden. İçim ezildi azcık.

Eşim ve benim buğün sevdiğimiz takip ettiğimiz dizi yalı çapkını var arkadaşlarıyla buluşmaya gitti kaçta başlıyor dizi diyor erken gelim diy birlikte izleriz diy 😂😂 fazla dizi izlemeyi sevmez oysaki sizler izliyormusunuz merak ettim😏😂

Yarın sana eşlik ederim aynı ekran görüntümle üzülme 🤣 ya ben üzülmicem diyorum ama içim burkuluyo. Kuzenim hamileymiş onu öğrendim bugün annemden. İçim ezildi azcık.
Ya bende de çok saçma bişey gelişti buraya girdiğimden beri psikolojimi bozmuşsunuz resmen😂😂😂 burdan gebe haberlerine çok çok seviniyorum ama dışardan haber gelince içim burkuluyor üzülüyorum 😒

Ya bende de çok saçma bişey gelişti buraya girdiğimden beri psikolojimi bozmuşsunuz resmen😂😂😂 burdan gebe haberlerine çok çok seviniyorum ama dışardan haber gelince içim burkuluyor üzülüyorum 😒
Ya ben düşündüm. Bunun etkisinin beraber birbirimizi görmeden tanımamız ve aslında hepimizin ortak yarası olmasına bağlıyorum. Burda kimimiz bebeğini kucağına alamadan kaybetti. Kimi çift çizgiyi gördü betayı gördü ama düşük yaptı. Kimi ne sancılar çekip bu ay da olmadı deyip ağladı. Tüm bunları okuyoruz şahit oluyoruz. Bu beni etkiliyo mesela.

Ya ben düşündüm. Bunun etkisinin beraber birbirimizi görmeden tanımamız ve aslında hepimizin ortak yarası olmasına bağlıyorum. Burda kimimiz bebeğini kucağına alamadan kaybetti. Kimi çift çizgiyi gördü betayı gördü ama düşük yaptı. Kimi ne sancılar çekip bu ay da olmadı deyip ağladı. Tüm bunları okuyoruz şahit oluyoruz. Bu beni etkiliyo mesela.
Aynen öyle hiç bir şekilde çıkar ilşkisi yok sadece ortak bir özlemimiz ortak acılarımız hastalıkarımız dertlerimiz var . İnşallah hep birlikte güzel gğnlere de geçeceğiz 🤲

Bebegım ben senden umutluyum ama😊🥰 ezılmesın ezılmesın bızde er yada gec burda bu haberı alacaz.💪🏻

X