2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ay bu nasıl iğrenç bir insan. Midem bulanıyor böylelerinden. İnşAllah yüzüne bakmıyorsundur
Misafir gelince kayınvalidem büyük ev ya birde yani komşum oluyor kendisi o zaman iniyorum görüyorsun o kadar büyük eltimde çocuk için tartıştı kızımı itekledi kızı ben yapma deyince suçlandım kızına laf diyemezmişim pardonda seninki evlatsa benimkide evlat ah canım ah aile özlemi bir yandan bu insanlar bir yandan eşimde anneciydi beni annemgile bıraktı geçen sene bayramda bebeğimi yeni kaybetmişim o üzüntüyle 1 hafta annemgilde kaldım sebep ne biliyonmu görümceme büyük eltim benle küs ya evime gelmesin demiş bende kızım kuzeniyle oynuyordu evlerinde kızımı almaya gittim eve gelince bir hakaret bir hakaret kendiside bir kadın Allah'a havale ettim kusura bakmayın ama o kadar doluyumki ağlayarak yaşıyirum ben ne yaptım bu insanlara diye çok düşündüm ya insan torunu ceviz istedi diye gelinine orusbu dermi bardağından su içmedi diye gelinine kızarmı oğluna söyleyip evden gönderirmi bu kadar şeye rağmen hep kızlarım için dayandım dayanıyorum destek görmeye ihtiyacım varmış merkezde değilim ilçedeyim ailem uzakta sizler iyiki tanımışım bir nebze de olsa buraya girince moral depoluyorum uzun oldu özür dilerim hepinizden

Yazarım tabiki yeni üye ilk mesaj uğurlu gelir inşallah sat bat ını sorcam eper biliyorsan anlamlarını ben ilk girdiğimde bilmiyordum o açıdan
Teşekkür ederim inşallah uğurlu gelir ben de yeni üyeyim fakat uzun zamandır takip ediyorum sayenizde birçok şey öğrendim sat 15 ocak bat 9 şubat ben de 5 aydır deniyorum bu ay da tutmazsa 6 ay olacak bakalım hayırlısı olur inşallah hepimiz için

Haha tamam o zamam hoşgeldin uğurlu gelsin inşallah

Benimki de sevmezdi de izliyiruz birlikte bizde heyecanlı bu akşam metresin saçından sürüklüyor

Canım ya yemin ediyorum yaşı küçük olanlar bilmez de yeşilçam izleyenler bilir ancak aliye rona filmleri vardı kaynanan tam o model hatta bütün aile kusura bakma eşin de öyle demekki. Yani cehalet örnekleri 70 80 lerdeki kaynanalar öyleymiş gelini eğitmek lazım yüz vermemek lazım mantığı illa birini daha üstün tutar zaten o da o nun yalakasıdır ya da dediğin gibi erkek torun vermiştir. Benim babaannemde öyleydi Allah rahmet eylesin gelinlerin hepsini ilk geceden daha dövdürürmüş oğullarına ki hadlerini bilsinler başlarını eğsinler diye.
Yani o kafalar asla değişmez inşallah bir gün eşininde canına tak eder de tamamen bağlarınızı kopartıp çekirdek ailem bana yeter kafasına ulaşır.
Kırdıysam kusura bakma canım ama bu çağda bu güzellikte bu gençlikte bunları çekmen yazık günahtır. Allah yolunuzu açık etsin gönlüne ferahlık versin inşallah

canım benim adet muhtemelen 5i gelicek program öyle gösteriyor, ara ara adet ağrısı gibi karın ağrım oluyor zaten, bi de hafif açık kahverengi lekelenmem var, geliyor gelmekte olan, bu ay da olmadı yanı

Merhabalar canım hikayen dikkatimi çekti de yazmak istedim nerde yaşıyorsun merak ettim böyle cahil insanlara maruz kalmak çok kötü hele de eşin arkanda değilse

Öyle geceleri yastığa başlarını nasıl koyuyorlar merak içindeyim Allah'a havale ettim canım ne kusuru asıl ben özür dilerim sizlerden

canım benim adet muhtemelen 5i gelicek program öyle gösteriyor, ara ara adet ağrısı gibi karın ağrım oluyor zaten, bi de hafif açık kahverengi lekelenmem var, geliyor gelmekte olan, bu ay da olmadı yanı
Hayırlısı olsun canım inşallah döner ama olmazsa da bidahaki aya inşallah

Öyle geceleri yastığa başlarını nasıl koyuyorlar merak içindeyim Allah'a havale ettim canım ne kusuru asıl ben özür dilerim sizlerden
Hiç merak etme gayet rahat koyuyorlar çünkü öyle görmüşler öyle yetişmişler muhtemelen kaynanan da kendi kaynanasından çekmiştir hatta aynı şeyi kendi de gönül rahatlığıyla yapıyor çünkü ona göre doğrusu bu
Maalesef..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…