2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ay ne biçim beddualar etmişler öyle ya. Kayınvaliden ve eltilerin sanırım bu hayatta başlarına hiçbişey gelmeyecek gibi düşünüyorlar.
Aslında kayınvalidenin mutlu olması lazım torunları oluyor diye. Çok ayıp gerçekten. Allahın adaleti şaşmaz ama kim neyi söylüyorsa neyi kınıyor veya küçümsüyorsa onu yaşıyor mutlaka şu hayatta.

Canım zaten cahiller hepsine öyle ben üniversite mezunuyum felan kıskanmışlar beni yani altınlarımı saçlarımı eşim diy kimse beklemiyordu güzel kızlar evleniceğimi Allah bahtımız güzel eylesin kayınvalidem hastanede yattı hamile halimle hemşireler kızdı bana çık dedi ben baktım yine bakarım fakat bunlar nankör Allah'a havale ettim

Aşklarım nasılsınız? Gerçekten benim başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmiyordur, eşim kolunu kırdı üç ayda anca iyileşirmiş alçıya aldılar çıldıracağım ya
Çok geçmiş olsun inşallah çabuk iyileşir bizler kırık çıkık olunca kemik suyu kaynatıp içiririz birde kelle paça içiririz canım çok geçmiş olsun

Sen elinden geleni yapmışsın. Allaha da havale etmişsin. Uzak dur sözleriyle canını yakmalarına izin verme. ne kadar uzaklık okadar huzur.

Sabah yıne yapacagım senınle tabıkı ama bı yapıyım dedım destinesiaa adet belırtılerı basladı zaten yavastan.bas agrısı karında degısık bı hıs,sabah agrımayan gogusum bıle agrımaya basladı

Eklentiler

• 545248C0-0C27-478A-9538-C6F50A6400E3.jpeg
    42,6 KB · Görüntüleme: 53
  • 917CE029-D61F-418F-8C15-D001E7E916AA.jpeg
    44,8 KB · Görüntüleme: 59
Geçmiş
Aşklarım nasılsınız? Gerçekten benim başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmiyordur, eşim kolunu kırdı üç ayda anca iyileşirmiş alçıya aldılar çıldıracağım ya
olsun canım çok mu kötü Allah beterinden korusun ama sen yine de gözünü karart bence tumurtlama günlerini kaçırmazsın bana kolum lazım değil deyip ama nasıl olur ben de kuramadım şindi kafamda . Sağlığı olsun da öncelik

Kızlar merhaba şimdi kuzenimin çalıştığı hastanedeki kadın doğum doktoru ile konuştum bana dediki adetin ne zaman bitti dedim 27 sinde başladı 2 inde bitti dedim bugün 8. Gün ilişkiye gir 3 gün ara ver yine gir dedi daha sonra ovulasyon gününün öncesi boş dolu boş dolu 3 kere daha ilişkiye gir dedi olur ddedi değerlerimi attım dedimki OVULASYON testi yapıyorum bugün silik gösterdi sen dediğimi yap dedi ne düşünüyorsunuz?kafam karıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…