2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bence üstüne yazalım papatyamaviş hayratıdır ya da telif at kullananlara

Bende aynı fikirdeyim
bende en son hemen yapcam dıyordum baktım bebem 4 yasına gelmıs hemen yapan arkadaslarımda oldu tabı hatta bak gecen sana yazacktım okudum :) cevap veremedım o ara :) bızım oglumun grubundan arkadasım onunda ılk bebegı melek olmus , ıkıncısı zor ve tedavı ıle olmus ne sıkıntıları vardı hatırlamıyorum ınan ol , sıkıntıları var zaten dıyede korunmaya cok dıkkat etmedıler 2 yas arayla ıkıncı bebegını doğurdu , adını melek olan bebeğinin adını koydu

Yaa İnşAllah bana da nasip olur evlat sahibi olmak bende oğlumun adını mezarına bile yazdıramadım çünkü eşimin anneannesinin mezarına defnedilmiş. Sadece su kuyusuna yazdırabildim o yüzden çok içimde kaldı.Erkek olduğunu öğrendiğimde koymuştuk adını Tekrar nasip olursa aynı ismi koyacağım İnşAllah

Ben de korunmayı bırakınca pat diye kalırım sandım ama yaş 35 olunca öyle olmuyormuş :)
Şimdi bekle ki hamile kalasın pehhh
doktora bile gittim hsg si hormon testi bi sürü şey istedi onları da yaptıralım bakalım en azından sıkıntı yok der rahat rahat deneriz kendimizce gönlümüzce

ismi neydi kuzum :) Rabbim sana hayırlı saglıklı evlatlar nasıp etsın gulum pespese gelsın inşallah

Aslında yaşlarımız şuanda tam doğurganlık için ideal bi yaş. Birde teknolojinin çok gelişmiş olduğu bir dönem arkasından süre gelen bir çok tedavilerde memkün ( eğerki çabalarımıza rağmen olmazsa diye) belirsizlik biraz korkutsa da.
Arkadaşımın ablası 39 yaşında evlendi. İlk evliliği 41 yaşında doğal yolla gebe kaldı. Hemde istemeden gebe kalmış öyle duydum.
Bu örneklerde bize ümit olsun. Aslı Enver de 38 yaşında hamile kadıncağız. olacak olacak ya

Kızlar ne güzel gününüz gelince regl oluyorsunuz, döngünüz kısa
Bende çalışmalara başlamak istıyorum ama halaa regl olmadım
10 gün regl sürüyor zaten
Off bekle Allah bekle

Aslı enver hamıle mı ne

Ay bu kalpcikler ne anlama geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…