2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

kıaazzz sende gencmıssınnn yaaa :KK70: ben ılk bu topıklere gırdıgımde falan hep en kucuk ben kalıyordum benden kucuk hıc yoktu oglumun kk grubunda fasulye derlerdı bana :KK70: onlarla buyudum resmen 22 yasında ıdım ılk tanıstıgımızda
Bende sizleri yaşıtız diye tahmin etmiştim😂 kimya bölümü mezunuyum çalışmıyorum iki kızım var ve ikisinede annelerimizin adını verdik 3yaşındaki kızım Hatice nur 2yaşındaki kızım Arzu ve evet görücü usulü evlendik 5. Yılımız gitsin zaman çabuk geçiyor

İngilizce öğretmeni canısı sen🥰
Ben de matematik ☺️ nerede görev yapıyorsunuz? Ben geçen sene atandım doğuya. Hiç batı açılmadı tercihlerimizde. Benden sonraki atamada çok açıldı. Kısmet böyleymiş tabi. Ama yaşım geçiyor ve sağlık burada zor plduğu için panik oluyorum 🙈

Bende sizleri yaşıtız diye tahmin etmiştim😂 kimya bölümü mezunuyum çalışmıyorum iki kızım var ve ikisinede annelerimizin adını verdik 3yaşındaki kızım Hatice nur 2yaşındaki kızım Arzu ve evet görücü usulü evlendik 5. Yılımız gitsin zaman çabuk geçiyor
5. Yılımıza girdik

Kızlar şimdi size birşey danışmak istiyorum. Yumurtamızı nasıl geliştirebiliriz? Bana doktor policaps verdi bi de duphaston. Kimyasal gebelik sonrasında. Policaps için hamile kalsam dahi 12.haftaya kadar içeceğimi söyledi. Ama ben ovulasyonla pik göremiyorum. Bu ay artık ovulasyon takibi de yapmayacağım. Ya mfk nın dediği 3-2-3-2 ya da gün aşırı. Hangisi olursa. Ama bence yumurtam büyümüyor 😔 doktor hiçbir sıkıntı yok diyor. Belki de stresten büyümüyor, büyüdü mü büyüyecek mi şimdi mi diye düşünmekten. Ben de o yumurtlama zamanı dediğiniz ağrılar vs hep var 😔 yani bu da çarem değil. Doğu'da görev yapıyorum. En kötü yaza memleketimde gideceğim doktora. Ama o zamana kadar korunmayıp bi şeyler yapabilmek istiyorum. Ne önerirsiniz?
Canım doktor problem yok demiş ama neden büyümediğini düşünüyosunki😊

Ben de matematik ☺️ nerede görev yapıyorsunuz? Ben geçen sene atandım doğuya. Hiç batı açılmadı tercihlerimizde. Benden sonraki atamada çok açıldı. Kısmet böyleymiş tabi. Ama yaşım geçiyor ve sağlık burada zor plduğu için panik oluyorum 🙈
Ben girmedim sınava kuzu. Sınav stresi anksiyetemi tetikliyor. Bir de sınavda çok sıkılıyorum dikkatim çok dağınık🤣🤣 özel okulda öğretmenim istanbulda. Sektör değişikliği yapmak istiyorum nasipse. Ama çocuktan sonra. 🤭

Yaaaa ben kaçırdım yaaa😞😞😞seni çok merak ediyorum şuanki profil fotografınada bayılıyorum

ya malesef çok olmuyor sürekli ayaktayım ben hemşireyim bugün kaç kez hızlı yürüdüm bilmiyorum😞
Ahahaha koyarım bidaha aşko şimdilik kalsın zaten daha burdayız😂 pazara kadar değil mezara kadar bu tayfaaa♥️ Pregnancy Team forever🤣😂

Kızlar bu iğnenin etkisi heralde 2 gün oldu vurulalı gögüs ucum fena acıyo yanıyo normal mi yaşayan var mı? yumurtlaması ayrı adeti ayrı bi ayda 5 gün iyiyim heralde 😂

kız bende 5bucuk senelık evlıyım bak sen 5 seneye ıkıtane sıgdırmıssın helal olsun sana :KK70: 3.bebişinde hayırlı saglıklı zamanda gelsın istiyorsunuz cok bekletmesın sızı ınsallah :dua:

Yaaaa ben kaçırdım yaaa😞😞😞seni çok merak ediyorum şuanki profil fotografınada bayılıyorum

ya malesef çok olmuyor sürekli ayaktayım ben hemşireyim bugün kaç kez hızlı yürüdüm bilmiyorum😞

Allah kolaylık versin canım ya.
Mümkün olduğunca dikkat etmeye çalış gerisi Allah'ın takdiri inşaallah birşey olmaz.

Ben ikinci oğlumda bilmeden hamile kalmışım o sırada büyük oglumu emziyordum sürekli kucağımda bebek arabası indir kaldır ama çok şükür birsey olmamış sonrasında da hep mecburen oğlumu kucağıma aldım vs . Sen içini ferah tut 🌸

Canım doktor problem yok demiş ama neden büyümediğini düşünüyosunki😊
Çünkü canım gün aşırı deniyoruz. Bu böyle yaptığım ikinci ay. Yani gün aşırı denediğim 2.ay. ve yine olmadı. Bir de ovulasyon da görünmüyor. Ondan böyle söylüyorum. Şimdi bugünden 14 çıkarırsak 19 ocakmış demek ki. Biz 18 ve 20snde deneme yapmışız. Hani kalıyordu spermler 😂

Kizlar ovu testim siliklesmedi 3 gündür 😞 ne yapmam gerekiyor. Hergun bir tane havuc yiyorum. Hayit da mi icsem? Kist olsun istemiyorum ne yapayim? Basina boyle bisey gelip de cozumunu bulan var mi?
Bir havuç yemiştim sonra arka arkaya 2 büyük havuç yedim bir gün sonra çatladı

X