2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

16753406940031123181592257190979.jpg
elenecek yer kalmadı yine yeniden elendimm

Çünkü canım gün aşırı deniyoruz. Bu böyle yaptığım ikinci ay. Yani gün aşırı denediğim 2.ay. ve yine olmadı. Bir de ovulasyon da görünmüyor. Ondan böyle söylüyorum. Şimdi bugünden 14 çıkarırsak 19 ocakmış demek ki. Biz 18 ve 20snde deneme yapmışız. Hani kalıyordu spermler 😂
Canım ovülasyon da görünmüyor demişsin ya herhangi bir ilaç kullanıyor musun ya da sigara?

yok işte canım 6 aylık evliyim hiç korunmadık ama tahlilerde de sıkıntı yok ama olmadı şimdiye kadar 😒
Bende 5 şubatda 2 sene olucak..sandımki aşılama yaparım bize hediye olur..malesef hiç kutlamıcaz bile..bizdede sorun yok canım

yıllardır siteyi üye olmadan takip ediyorum ama bu başlık ve başlığa yazanlar sayesinde üyelik aldım ve ben de bu başlığa umudum olmasa da katılmaya karar verdim🙈 hap ile korunuyorduk ama bu ay bıraktık ve ilk denememiz. Bu siteden çok şey öğrendim ama yeni yeni uygulamaya başlayacağım. Destan yazmışım affola😅 Sat 7 Ocak, Bat 4 Şubat sevayd sevayd beni de ekler misin 🐣

Merhaba kızlar. Üşenmedim ve şu mesajların hepsini okudum. Birbirinize çok güzel destek oluyorsunuz beni de aranıza alın ☺️ ben de bir kimyasal gebelik geçirdim üzerinden bir sene geçti tam. Peşine hamile kalamadım.tabi ki günden güne ben de ağlıyorum. Modum sürekli düşüyor. 31 Ocak battı. Ama olmadım. O gün test yaptım bi şey çıkmadı. Kendime süre verdim cumaya dek. Cuma tekrar test yapcam. Nolur bana da dua edin 🙏
Değerlerine baktırdın mı canım yakın zamanda? Çok geçmiş olsun İnşAllah yakın zamanda sağlıkla nasip olur 🤲🏻

Değerlerine baktırdın mı canım yakın zamanda? Çok geçmiş olsun İnşAllah yakın zamanda sağlıkla nasip olur 🤲🏻
Evet canım baktırdım. Zaten bende polikistik var. Ama bunlar sıkıntı yaratmaz sana dedi. Onun haricinde yazın başka kist olmuştu onu da bir ay ilaçla geçirdik. Biraz zayıflarsan olacak diyor 🙈 aslında çok kilolu değilim ama evlendikten sonra kilo aldım. O da sanırım benim yumurtalarını kalitesizleştirdi. 4 senelik evliyim. İlk 3 yıl korundum ben de ama şimdi diyorum ki keşke korunmasaydım. Sanıyordum ki hemen olur. Olmuyormuş 😪

X