2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Cok üzüldüm canım benım basın sagolsun cok Rabbım sabır versın :dua:Cennette sana sizlere duacı olsun inşallah meleğin :dua: 3.bebeğin saglıkla hayırlısı ile gelsin :KK200:
Amin kuzum inşallah 🤲🤲 önce Rabb'im bize sonra bebeklerimizi sağlıklı versin inşallah dileyn isteyenin kucağı boş kalmasın

Her şeyde bir hayır vardır canım öyle düşün. Ben hep eğer bizimle kalmayacaklarsa en başından gitmelerinin daha kolay olduğunu düşünüyorum çünkü yenisi için beklemen gerekmeden onu hissetmeden bitmesi hamileliğin ilerleyen zamanlarına göre daha kolay atlatılıyor
Kesinlikle öyle acımızı hafifletcek birşeyler var hergün yeniden doğan bir güneş var hâlâ umut var tüm bunlara rağmen bir gün daha güzel şekilde nasip olcaktır inşâllah❤️

amın bıtanem ınsallah :dua: sen naptın kuzucum
Malesef kırmızılar geldi yine hiç şaşmaz bende buğünden sonra hiç bir şey yapmıycam Marta bir yıl olucak bebeğimi kaybedeli zamana bıraktım birde rabbim hayırlısı olsun senin ve burda ki herkesin hamilelik haberine çok mutlu oluyorum rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bizlerede inşallah❤🙏🙏

Malesef kırmızılar geldi yine hiç şaşmaz bende buğünden sonra hiç bir şey yapmıycam Marta bir yıl olucak bebeğimi kaybedeli zamana bıraktım birde rabbim hayırlısı olsun senin ve burda ki herkesin hamilelik haberine çok mutlu oluyorum rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bizlerede inşallah❤🙏🙏
Psıkolojık olarak bırde rahat olmayı dene kuzum bakalım inşşalah olacak , Zamanını ve saatini Rabbim biliyor biz ne yapsak boş :dua: dualarımla senınle :KK200:

Rabbim en kısa , en hayırlı zamanda sağlıkla nasip etsin canım 🤲🌸

Psıkolojık olarak bırde rahat olmayı dene kuzum bakalım inşşalah olacak , Zamanını ve saatini Rabbim biliyor biz ne yapsak boş :dua: dualarımla senınle :KK200:
Aynen öyle aslında bu ay gecikince umut ettim boşa düştüm yine😓😓 bıraktım artık vakti gelince olur 🙏Teşekkür ederim canım inşallah sağlıkla kucağınıza alın bende burdaki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin kimsenin kucağını boş koymasın amin 🙏🙏

X