2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Boş gebelik oldugu nasıl anlaşıldı kuzum pekı , stres cok etkılıyor malesef tum degerlerınizde yerındeyse vaktını beklıyordur bende kac aydır ovu yapıyorum ılk yaptıgım ay hamıle kaldım ama kımyasal gebelık ıle sonlandı zamanını beklıyor mınnoslar

Bitane grup var da şubat mart planlayanlar diye içine bakmadım bu gruptan değil herhalde dimi öyle olsaydı şubat -mart demezdi zaten sıralı gittiğimiz için sadece mart
Aynen Şubat-Mart bizim grubun devamı değil. Niqu canım açılana kadar sohbet ederiz açılınca geçeriz birlikte Benim de bu ay olmayacak

Ben anladım, hiç bir belirtim yoktu normal gitmediğini düşündüm özele doktora gittim biz fındıkçıyız o dönem fındık topluyordum eşime dedim benim merkeze inmem lazım yolunda gitmeyen şeyler var, ertesi gün merkeze geldim özele gittim dedim benim hiç belirtim yok birazda olsa olması gerekmiyor mu 6 haftalıktı, baktı evet boş gebeliğe benziyor yolk saçı yok bu haftada kalp atışını duymamız lazım vajinal bakıyor, biraz daha bekleyelim geç döllenmiyor olabilir dedi, 1 hafta daha bekledim bu sefer devlette gittim oda detaylı ultrason verdi oda evet boş gebelik yolk saçı bile oluşmamış kese büyüyor buda seni tehlikeye atar kürtaj olman lazım dediler, doktora gittim istersen hemen istersem 1 hafta daha bekleyelim dediler, bekledim yine gelişme olmadı apar topar kürtaja aldılar

Burda hamile olan çoğu kişide adet günü pik çıktı ovü testi canım
Ya teşekkür ederim yurt dışındayım
Burda hamile olan çoğu kişide adet günü pik çıktı ovü testi canım
Ay teşekkür ederim Yorumunuzu gördüm hemen gittim aldım daha fazla gebelik testi harcamak istemiyorum hiç de kullanmadım 6 aydır deniyoruz araştırayım bi nasıl kullanılır , pil nedir

Kızlar ben çok eskilerde kalmışım da şu yumurtlama testlerinin adı ne alayım bende
İnnovita kullanıyorum bende göstermedi sanıyordum o yüzden sinir olmuştum teste meğer geç yumurtlamisim gayet koyu şekilde gösterdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…