2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Tam 15. gün sonra 467 çıkmıştı, 17. Gün 576 çıkmıştı. O günde kanamam başlamıştı canım.
Senin değerin çok güzel hiç kafana takma
Bat sonrasımı kuzum peki? , ah ıste evhamlık :KK43: senı uzduysem ozur dılerım hatırlatmam pek doğru olmadı sankı :KK43:

Evet o gün değerlendirdik ama testi yapmadan bır kaç saat oncesiydi o da geçerli olmuştur diye düşünüyorum bakalım bat 16 Şubat o zaman belli olur artık
Olur tabiki.🙏🏼
Benim arkadaşım tek ilişkiyle ilk denemesinde oğlunu aldı kucağına. Uygulamada yumurtlama gününü görünce o günlük tek ilişkiyle.🥰

o zaman yarın bellı olur gıbı kuzucum , kac aydır denıyorsunuz
1 buçuk 2 sene olmuştur , ama ben ovülasyon ne bilmiyordum takvimden bakarak deniyorduk daha sonra araştırırken burayı buldum, burdan ovülasyon ne onu öğrendim ilk denememde oldu gebeliğim fakat boş gebelik yaşadım 26 Eylül de kürtaj oldum 9 haftalıkken. O zamandan bu yana şuan 2.denemem tekrar kontrole gittim birşeyim yok dediler, eşimi götürdüm geçen gün onunda 2 gün perhize göre 50 milyon spermi çıktı, hareket, baş çevresi güzel çıktı, artık vaktini beklediğini düşünüyorum ama çok yoruldum 😔 çok fazla stres altındayım sanırım bu yüzden olmuyor, bu aydan o kadar umutluydum ki yine olmadı diyip köşeye çekildim, ben çok neşeli biriyimdir normalde her gören durgunsun noldu demeye başladı artık hayatımı da etkilemeye başladı 😢

Kuzum mesajını okumuşum sonra uyumuşum.Biliyorum canım zaten iyiki bura var kimseye demediğimi burda anlatıyorum çünkü her kesde durum aynı..kimse anlamasa bile siz anlıcaksınız.
Öyle tabi ki 🥰 bu konuda herkese karşı maske takarken bir size kendim olabiliyorum. Sende iyi ol canım her şey güzel olacak inanıyorum 🥰

X