2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

( daha içindeki çizgileri var bide aman canım hiç bişey yok ne olacak yani inşallah öğrenecek kadar vaktin de olmaz direkt anneler grubuna
İnşallah canım ama zor gibi hemen olması kaç yıldır tüpler kapalıydi tembelleşme olmuştur diyorlar

Rabbim sağlıkla tekrar nasip etsin İnşAllah

Sabah 10 ile akşam 8 arası yapılıyor diye biliyorum ilk idrarla yapılmayacak. Yapmadan 2 saat kadar öncede sıvı alımı duracak max yazan yerdeki çizgiyle pembe taraftaki çizginin aynı yada maxın daha koyu olması gerekiyor bu şekilde. Daha sonra silikleşecek o zamanda yumurta çatlamış demek oluyor. Pikten bir gün önce pik zamanı ve silikleştiği gün değerlendirme yapmak gerekiyor.
Ben kullanmaya adetin bittiği günün ertesi başlıyorum

Eklentiler

• EDF3ABEF-0FEF-4B27-BAA0-32BBC8B89702.jpeg
    78 KB · Görüntüleme: 36
Cok üzüldüm canım benım ama ıcını ferah tut hamıle kalabılıyorsun bı sorununuz yok Rabbım geciktiriyorsa güzelleştırıyordur Tezvakıtte guzel sonuclar goreceksın inşallahhh

Cok üzüldüm canım benım ama ıcını ferah tut hamıle kalabılıyorsun bı sorununuz yok Rabbım geciktiriyorsa güzelleştırıyordur Tezvakıtte guzel sonuclar goreceksın inşallahhh
İnşAllah zamanında konuştuklarım şimdi totomu tırmalıyor işte çocuk istemiyordum hiç, büyük konuştuk şimdi arar oldum

Hoşgeldin canım benim

1 subat ve 2 subat bat dan haber yokmu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…