2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Tamam canım ben değerlendirmeye devam edeyim dediğin gibi takdir Allah'tan hayırlısı ise olur inşallah

İnşallah canım ben sadece uygulamayla takip ediyorum ne ateş ne test kullanmıyorum bakalım hayırlısı artık
Ben geçtiğimiz ay ateş ve uygulama ile denedim ama değerlendiremedik o günleri. Bu ay garanti olsun diye ovu testi almıştım iyi ki almışım yoksa kaçıracaktim geçen hafta yumurtlamam gerekirken 1 hafta gecikti yumurtlama. Hayırlısı bakalım ya inşallah güzel haberlerle geliriz

Niqu canım hakkında hayırlısı nasılsa öyle olsun, elbette üzülmemek elde değil ama kendini yıpratma ne olursun. Size bahsettiğim komşum bir çocuğu olmasına rağmen 3 sene olmamıştı. Hadi kız birlikte hamiş olalım dedim önce ben öğrendim hamile olduğumu haydi arkamdan gel diye diye ama onun hiç umudu yoktu. Benim kimyasal olduğumu öğrendiğim gün o hamile olduğunu öğrendi. Ki test yapmış adet günü öğlen, abla test yaptım yok diye mesaj atmıştı. Ben de adet gelene kadar hep umut vardır yazmıştım. Diyo sen öyle yazınca gidip teste bir daha baktim. Bir şeyler görür gibi olunca erken gebelik testi almış, öğle öğrendi. Gerçekten her şeyin vakti var ve herkesin nasibi farklı. Onun bebeğinin vakti o zamanmış ve nasibi varmış dünyada, bizim daha vaktimiz var

cok teşekkür ederim arkadaşlarım sağlıkla ilerlesin inşallah amın benım dualarım sızlerle sızde benden dualarınızı eksik etmeyin :)
Tebrik ederim canımmm rabbim kucağına almayı da nasip etsin inşallah

Benim ateş aynı 36.6

İnşallah canım yaa hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

Bitane grup var da şubat mart planlayanlar diye içine bakmadım bu gruptan değil herhalde dimi öyle olsaydı şubat -mart demezdi zaten sıralı gittiğimiz için sadece mart

Kızlar benim bat dündü

Bu ay bıraz daha üzerine düşücem
Gecen ay pek dıkkat etmedık, grip olmuştum
Bembeyaz Bi sayfa açtım önümüzdeki aya
Şimdi adeti bekliyorum, inşallah çok gecikmeli olmam

Eklentiler

• IMG_20230201_233100.jpg
    145,1 KB · Görüntüleme: 54
Allahim ne vardı biraz kalesiz kullarina benzeseydik

Öyle tabi birde ben çok sınavlardan geçtim yani onları toplu olarak oturub düşünüyorum diyorum kendime sonu güzel olucak eminim..zor oluyor bende her şey..benim ailem ve eski iş yerimden tanıyanlar bir tek diye bilerki kız saçmalama sen neler yaşadın bunuda kaldırırsın..belkide ben ondan yıprandım artık gücüm yok diyorum ama pes edemem..aylar yıllar geçiyor.Bir gün benimde yüzüm gülecek eminim buna.Sağol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…