2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Çizgi gayet net görünüyor kuzum. Genelde adet olacakmış gibi ağrılar oluyormuş. İçini ferah tut hemen kan testi ver minik ben buradayım demiş
Cnm pzrtesi jinekologda rdvum var oyuzden kan testiyle ugrasmak istemiyorum
Cok yogunum su aralar zaman kaybi olacak benim icin
Kan verme isi burada turkiye gibi ilerlemiyo oyuzden gerek duymuyorum

Maşallah canım yaaa. Kafaya takmama konusu burada da kendini bi kez daha gösterdi yani

Hoş buldum kurabiyemm iyiyim tam hız çalışmalara devam sen nasılsın hamişlik nasıl gidiyor
ah kuzum hamıslık anlayamadım daha ıkıncı kan testımı de versem daha net bellı olur sankı kuzum kız cok degısık duygulardayım ya dua et bana calısmalar basladımı esının durumu nasıl oldu bıtanem :) sen nasılsın daha ıyımısın :)

Olur kuzum olur pozitif düşün bırak şu spremlerin saatini. Kendimizi yıpratmaktan başka bir işe yaramıyor. Elinden geleni yaptın gerisi teslimiyet
Evet ya psikolojim bozuldu artık döngü de uzayınca çok teşekkür ederim canım benim inşallah güzel haberler veririz

Maşallah canım yaaa. Kafaya takmama konusu burada da kendini bi kez daha gösterdi yani
kesınlıkle cunkuu ılıskı dusunmeyı bırak gozumu bıle acamıyordum ne ates olctum ne baska bısey ıkı kutu antb bıtırdım ıgneler oldum okadar yanı , tabıkı her ayda ıhtımal var ama onca ugrastıgım aydan sonra bu ay cok dıkkat edemedık dıye oyle dusundum psıkolojık olarak rahatlayabılmek zor vallahı , ama evet bencede etkısı cok buyuk

Canım hep lafı geçtiğinde söylüyorum denk geldiğinde sana da söyleyeyim ben iğne olmama rağmen iğneden 4 gün sonra gittiğimde 2 yukurta çatlamış diğer ikisi hala duruyor git değerlendir demişti. O yüzden pikten nir haftaya kadar değerlendirmek lazım sonuçta bütün yumurtalar aynı anda çatlamıyordur ya da sönmüyordur. Yani ne olur ne olmaz diye. Takdir Allah tan zaten
Güncelliyorum o zaman 15 diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…