2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar bugün yumurtlama günü olarak gösteriyor takvim ama sanki adet olcak gibi ağrım var karnımda şişti ve sert erken mi adet olcam ki 😔

Canım cinsiyet tahminini yapabilen var mı melegim can melegim can

8 haftalık

Eklentiler

• Screenshot_20230201_174206_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_20230201_174206_com.whatsapp.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 68
O zaman benimkiler acaba hep tam olgunlaşamadan mı çatlıyor acaba🙄 neyse bakalım bekleyelim bu ay olmazsa zaten doktor gelin demişti onun rahatlığı var
bence vakit kaybetme ben gittim 1 yıl sonra gel dedi bende dedim 1 yıl sonra yurt dışına gideceğim iş için gitmeden halledelim. 8 ay oldu 9a girdik tık yok.

destinesiaa destinesiaa ay ben çok heyecanlandım şuan nasıl karar aldınız direk öyle❤🙈🙈 bu arada ben de heet ay üzülmeyeceğim diyorum ama engelleyemiyorum kendimi ya biliyorum bir şeyin zamanı varsa vardır ama insan yinede duygularını çok engelleyemiyor galiba😞
Üzülme kuşum cumartesi yapalım hep beraber birbirimize destek oluruz♥️

mutlaka yaz banada bende ne zaman doktora gıtsem kestıremedım cok hayırlı ugurlu olsun inşallah :)
Canim bende anlamadim turkiyede daha farkli ilerliyo gibime geldi🤷‍♀️
Testin pozitif cikinca doktora gidersin burda
Ben rdvumu 2 ay once almistim yillik kontrol diyerekten ama tesaduf oldu diyelim
Suan goguslerim cok sis hissediyorum😬

Kızlar bugün yumurtlama günü olarak gösteriyor takvim ama sanki adet olcak gibi ağrım var karnımda şişti ve sert erken mi adet olcam ki 😔
yumurtlama da bazen aynı belirtiler oluyor zaten anasını satayım adet hamilelik yumurtlama belirtileri hep aynı hangi belirti hangisinden kaynaklı kafayı yicez :silah:

yumurtlama da bazen aynı belirtiler oluyor zaten anasını satayım adet hamilelik yumurtlama belirtileri hep aynı hangi belirti hangisinden kaynaklı kafayı yicez :silah:
Ben önce hiç hissetmezdim adet olunca hafif ağrım olurdu sadece hormon bozukluğu vardı ara kanamadan sonra herşey değişti hormonlar normale dönünce geçen ayda olmuştu bu şekilde ağrı ama bu kadar değildi

Ben önce hiç hissetmezdim adet olunca hafif ağrım olurdu sadece hormon bozukluğu vardı ara kanamadan sonra herşey değişti hormonlar normale dönünce geçen ayda olmuştu bu şekilde ağrı ama bu kadar değildi
ovü kullanıyor musun yada evde varsa bir ovü testi yap belki pik görürsün bazen yumurtlama ağrısı da şiddetli oluyor bende bazen yumurtlamada aynı adet gibi sinir karın şişmesi kasık ağrısı mide bulantısı bile oluyor çünkü gerçi kişiden kişiye değişir.

X