2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Cok dua edıyorum nıqum ben sadece bat gununu bekledım test ıcın de ınşallah vakıt buldugum da kan verecegım artık bu sekılde bakalım bıde Rabbım saglıkla versın nasıp etsın inşallah Kotuyu düşünmüyorum Rabbıme emanet

Yok kuzum kaset test öyle gösteriyordu ama erken gebelik diğil..benim yaptığım erken gebelik..aslında 2 ya 3 güne adet olmalıyım..beklicem ben
Bu erken gebelik testleri yaniltici olabilir diye dusunuyorum ben cnm
Adet gununu bekle bu ay olmazsa hayirli bizaman olsun insallah

Daha nolsun gııızzzzzz Ayşom maşallah sana yaaa ay bu aralar modum tavan çok mutluyum hamdolsun bin şükür Böyle haberleri de alıyorum ki oohhh değmeyin keyfime :)

Daha nolsun gııızzzzzz Ayşom maşallah sana yaaa ay bu aralar modum tavan çok mutluyum hamdolsun bin şükür Böyle haberleri de alıyorum ki oohhh değmeyin keyfime :)
Yaa oldu dımı ozlemım napacagımı okadar şaşırdım kııı ne hissedecegimiii gozlerım devamlı beleee dolu dolu herseye aglıyorum

Suan en sonki gebeligime baktimda 4+4de testle ogrenmisim
E ben bugun daha 3+4 deyim henuz cok erkenmis
Eskiden erken gebelik testi diye bise yokmus yada ben bilmiyodum

canım bebişimiz büyüyor maşallah allah nazarlardan korusun amin. bugün iş çıkışı verebilirsin kanı betan en az 100 vardır. bende bata bir kala akşam test yapmıştım.

Bu erken gebelik testleri yaniltici olabilir diye dusunuyorum ben cnm
Adet gununu bekle bu ay olmazsa hayirli bizaman olsun insallah
Yine normalde bakınca çooook hafif var ama ben umursamıyorum artık kabullendim..adetim normalde aşılama olanlarda 2 güne gelmeli..

Yine normalde bakınca çooook hafif var ama ben umursamıyorum artık kabullendim..adetim normalde aşılama olanlarda 2 güne gelmeli..
Hayirlisi olsun cnm nefes aliyosak ümit herzaman var
Ben simdi gidim namaz kilim
Kizin cantasini hazirlayim
Bugun ilk okul gunu nasil ayrilicaz bilmiyorum
Sonra gidip test alirim eve gelince yaparim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…