2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar nasıl gıdıyor sızce , ben kopkoyu ya gecıs yapmasını bekledım ama olmadı ınsallah beta fln az artmıyordur. Yarın bat gunum inşallah devam eder buyumeye pozitifbiri maman fnd_50 Devakus melisaa93 ay cok etıketleyemedım arabadayım da dıger tum kıymetlı kızlarım

Eklentiler

• 8E0AA844-07FB-4FA2-809E-DE9F3A023508.jpeg
    50,8 KB · Görüntüleme: 82
  • 509961EB-2778-40AA-844D-F470119DBFEC.jpeg
    72,9 KB · Görüntüleme: 79
Cokk geçmiş olsun inşallah tez zamnda sağlığına kavuşursun canm önce sağlık sonra en hayırlı şekilde bebekte olur Allahın izniyle

Sen zaten 500 küsür betayı bile zor gösteriyordu testler demiştin. Bence doktoru dinlemelisin kan verip negatif diyebilirsin
Yok kuzum kaset test öyle gösteriyordu ama erken gebelik diğil..benim yaptığım erken gebelik..aslında 2 ya 3 güne adet olmalıyım..beklicem ben

Koyulaşıyor işte ne güzel bat günün yarın daha ne bekliyorsun birkaç gün geçince istediğin koyuluğa gelecektir

Canım koyulaşmış daha etme bence..seni anlıyorum insan ne yaşıyorsa korkuyor birde olur..bende diyorum hamile kalsam bile kalb atışını duymayana kadar korkucamki yine kan gelir benden..yine duymam..Ama çalış stres yapma çok dua et..her şey Allahın elinde.İn şa Allah bebişin seninle olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…