2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar nasıl gıdıyor sızce , ben kopkoyu ya gecıs yapmasını bekledım ama olmadı ınsallah beta fln az artmıyordur. Yarın bat gunum 💜 inşallah devam eder buyumeye pozitifbiri pozitifbiri maman maman fnd_50 fnd_50 Devakus Devakus melisaa93 melisaa93 ay cok etıketleyemedım arabadayım da dıger tum kıymetlı kızlarım

Eklentiler

• 8E0AA844-07FB-4FA2-809E-DE9F3A023508.jpeg
    8E0AA844-07FB-4FA2-809E-DE9F3A023508.jpeg
    50,8 KB · Görüntüleme: 82
  • 509961EB-2778-40AA-844D-F470119DBFEC.jpeg
    509961EB-2778-40AA-844D-F470119DBFEC.jpeg
    72,9 KB · Görüntüleme: 79
Hepinize selamlar güzel kızlar gece çok rahatsizlaninca acilde buldum kendimi film istediler ama suphem var diyince beta bakıldı ve negatif çıktı biraz üzüldüm ama vardır bunda da bir hayır küçük bir grip sandim ve hamileysem belki diye ilaç kullanmadım ve hastalığım ilerledi malesef malesef cigerlerim kötü duruma gelmiş bogazlarim tamamen beyaz enfeksiyon aslinda kendimi hafif grip sanıyordum taki bugun nefes alamaz hale gelinceye kadar sanırım bu hamilelik serüveni beni cok yıprattı artık dinlenme zamanım geldi belkide korunurum sirf bu dusuncelerden uzak kalabilmek için bir süre önce kendimi sonra ruhumu iyileştirmeye zamanım var hepinizi çok seviyorum insallah hepiniz anne olursunuz dualarım sizinle allaha emanet olun hepiniz güzel haberler alın insallah 🤲🏻 hoşçakalın
Cokk geçmiş olsun inşallah tez zamnda sağlığına kavuşursun canm önce sağlık sonra en hayırlı şekilde bebekte olur Allahın izniyle 🙏

Sen zaten 500 küsür betayı bile zor gösteriyordu testler demiştin. Bence doktoru dinlemelisin kan verip negatif diyebilirsin
Yok kuzum kaset test öyle gösteriyordu ama erken gebelik diğil..benim yaptığım erken gebelik..aslında 2 ya 3 güne adet olmalıyım..beklicem ben

Kızlar nasıl gıdıyor sızce , ben kopkoyu ya gecıs yapmasını bekledım ama olmadı ınsallah beta fln az artmıyordur. Yarın bat gunum 💜 inşallah devam eder buyumeye pozitifbiri pozitifbiri maman maman fnd_50 fnd_50 Devakus Devakus melisaa93 melisaa93 ay cok etıketleyemedım arabadayım da dıger tum kıymetlı kızlarım
Koyulaşıyor işte ne güzel 😍 bat günün yarın daha ne bekliyorsun 😂 birkaç gün geçince istediğin koyuluğa gelecektir 🥰

Canım koyulaşmış daha etme bence..seni anlıyorum insan ne yaşıyorsa korkuyor birde olur..bende diyorum hamile kalsam bile kalb atışını duymayana kadar korkucamki yine kan gelir benden..yine duymam..Ama çalış stres yapma çok dua et..her şey Allahın elinde.İn şa Allah bebişin seninle olucak🙌🏻🥰

X