2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ben önceleri hiç dikkat etmiyordum bu ay bebek düşününce dikkat ettim bilgim yok bu konuda valla gören beni acemi zanneder güler yaa😅😅
Bende bilmezdim üşüttüüm falan sanırdım😄 bilince de stres olunuyo bilmemek mutlulukmuş onu anladım😂 testle takip etmiyorsanız akıntı baslayınca düzenli ilişki olursa iyi olur😊

canım bebişimiz büyüyor maşallah allah nazarlardan korusun amin. bugün iş çıkışı verebilirsin kanı betan en az 100 vardır. bende bata bir kala akşam test yapmıştım.
Bugün planlamadım kuzum arabam falan yok o yüzden hastaneye gıdemem de bakalım inşallah kuzucum amınn :) buyusun de yerleşşsın güzel güzel miniğim :) kan testi vereyim cıkınca sana haber verıcem mutlaka :) :KK200:

Maşallahh canım cok sevındımm🌸🧿💕💕

D dra21 kuzum atesten cok anlamıyorm ben denedım bır ıkı kez beceremesm o yuzden bılen arkadaslar cevaplasın💕
Tamam canım sağol
Aşılamanın 13 günü yarın için doktor dedi kan testi verin..ama bu testlerde çıkmayınca kandan vermicem
hayırlısı olsun canım inşallah sonu güzel bitecek🤲
Hayır kuzucum tabıkıde şart degıl
ya bende düşüş bekliyordum kızlar 😂😂 M melisaa
Kızlar nasıl gıdıyor sızce , ben kopkoyu ya gecıs yapmasını bekledım ama olmadı ınsallah beta fln az artmıyordur. Yarın bat gunum 💜 inşallah devam eder buyumeye @pozitifbiri maman maman @fnd_50 @Devakus melisaa93 melisaa93 ay cok etıketleyemedım arabadayım da dıger tum kıymetlı kızlarım
anne yemin ederim burdayım diyor💓😂

Canım benim teşekkür ederim bugün öğlen vurduk şifa niyetine inşallah yarın nasipse ilk değerlendirme olur
Bir hafta mı devam edin dedi peki doktor nasıl bi takvim uyguladı.ayy aynı günler oldu herseyimizz güzel haberi de beraber alırız inşallah😊

Aynen öyle canım doğru düşünüyorsun 😂 bizde biraz uzağız ben merkezdeyim o ilçede oturuyor.birbirimize gidip gelmeyiz zaten sadece kv’de denk geliriz o zaman da sinir olurum.daha önceden orada olduğunu biliyorsam gitmem bile ☺️ Telefonlarımız birbirimizde vardı eşiyle tartışmış beni engellemiş ( ben ne alaka) 😂 sonra bende onu engelledim hala öyle çok şükür
kızlar aslında iyi eltiler de var ya benim eltimle aram iyi birbirimizi arar sorarız mesafe var tabi ama ara da bir birbirimizede gider geliriz belkide benden kaynaklanıyor bu durum kısnkamıyorum hiç bişeyini de takmıyorum 🤣😂 anlaşamayan eltilerde genelde sebep hep kıskançlık

yandakı bordo kadar beklıyorum galıba ama oyle olması ıcın baya 1000-2000 falan olması lazım manyaklaştım iyice doğrusunuz :KK70:
Kalan testlerini yapma bence artık.
Kan testi verdikten sonra kadın doğuma hemen gitmeyeceksen, kan takibini de iki günde bir yapmayacaksan, elindeki testleri o zaman kullanırsın. 😇

X