2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Şunu alsam çok mu uyduruk ya

Eklentiler

• 6AF85CF0-1185-4E42-A5D4-46B4E428BA34.png
    143 KB · Görüntüleme: 47
Canım çok üzüldüm geçen ay aynısını yaşadım, 2 hafta kendimi hamile sandım ama 6+2 de kanamam başladı. Rabbim hayırlısını sağlıklısını nasip etsin hepimizee
Amin canım amin tez zamanda nasip etsin inşallah birbirimize çok dua edelim

Ateşe güven en düşük ateşten sonra yükselişe geçtiğini ara yumurtlama olmuş oluyor ateş yükseldikten sonra yumurtlama bitmiş oluyor. O aralar kritik değerlendirmek gerek. Bu ay ben de ateşle birlikte ovu testi ile de takip etmek ve istedim bakalım nasıl oluyor diye. Aktif kanama ateşin, adet ateşin olmuş oluyor. İnşallah güzel sonuçlar alırsın

Açıklayıcı yorumunuz için Teşekkür ederim inşallah alırım hiç umudum yokta inşallah sizden güzel haber alırız

Hepinize selamlar güzel kızlar gece çok rahatsizlaninca acilde buldum kendimi film istediler ama suphem var diyince beta bakıldı ve negatif çıktı biraz üzüldüm ama vardır bunda da bir hayır küçük bir grip sandim ve hamileysem belki diye ilaç kullanmadım ve hastalığım ilerledi malesef malesef cigerlerim kötü duruma gelmiş bogazlarim tamamen beyaz enfeksiyon aslinda kendimi hafif grip sanıyordum taki bugun nefes alamaz hale gelinceye kadar sanırım bu hamilelik serüveni beni cok yıprattı artık dinlenme zamanım geldi belkide korunurum sirf bu dusuncelerden uzak kalabilmek için bir süre önce kendimi sonra ruhumu iyileştirmeye zamanım var hepinizi çok seviyorum insallah hepiniz anne olursunuz dualarım sizinle allaha emanet olun hepiniz güzel haberler alın insallah hoşçakalın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…