2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kizlar bisey sorcam bundan öncesinde tecrübeli olanlar paylasabilirler mi acaba? Ovulasyonda sonra en erken kacinci gunde yapilan test pozitif cikar çıktı cikyor? Erken gebelik testleriyle ozellikle
9. Yada 10. Günler çıkabiliyor ama bu kişiden kişiye değişiyor.döllenme zamanını tam bilemiyorsun sonuçta.regl gecikmeden testte göremeyen bile var

Canım desteğin için çok teşekkür ederim bu sefer doktorumu dinlemeyi başarcam sonuçta ne yaparsk yapalım nasipten öte yol yok rabbim hayırlı haberlere bu emeklerimizi vesile etsin inşallah

En güzelini yapıyorsun canım biz de çok mesafeliyiz yani şöyle söyleyeyim aramızda hiç bir şey yok birbirimizin telefonu bile yok ki 4 -5 senedir tanışıyoruz aynı ildeyiz ama görünce konuşuruz bitti o yüzden hiç sorun yaşamadık ay o halde elti denen şeyi insan sevemiyor ya yani heralde diyorum azıcık vakit geçirsek her şeyine gıcık olurum

Canım çok üzüldüm geçen ay aynısını yaşadım, 2 hafta kendimi hamile sandım ama 6+2 de kanamam başladı. Rabbim hayırlısını sağlıklısını nasip etsin hepimizee

Benim tabloyu yorumlasana canim. Çatladı mi yumurta sence ?

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-31-11-02-08-539_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 25
Benim dayimin kizi 11 ay boyunca test falan artik bikkinliga gelince pes etti o ay hamile kaldi
Nasil olsa doktor 1 yil dolunca gel bakalim demis ona guvenerek pes etti
Ben de test yaparken 22. Günde bu ay olmayacak diye salmistim sonra son kez deniyim sol kasigim batıyor diye 25. Gün pik gördüm. Acaba stresten mi yumurtam büyümedi diyorum. Akışına bıraktım artık ben de ya stres herşeyin başı

Aynen öyle canım doğru düşünüyorsun bizde biraz uzağız ben merkezdeyim o ilçede oturuyor.birbirimize gidip gelmeyiz zaten sadece kv’de denk geliriz o zaman da sinir olurum.daha önceden orada olduğunu biliyorsam gitmem bile Telefonlarımız birbirimizde vardı eşiyle tartışmış beni engellemiş ( ben ne alaka) sonra bende onu engelledim hala öyle çok şükür

Bu testi nasıl yapıyorsunuz ? Benim hiç bir bilgimm yok bu konularda anlatırsanız sevinirim
Canim benim adet dongumu kaydettigim bir uygulama var. Sabahları uyandığımda ateşimi dil altından ölçüp kaydediyorum. Yumurta catlayinca ates yukseliyor. Sonrası yüksek seyrediyor. Adet baslamasiyla ateş düşüyor.

Hahahahahah bir elti de bende var mecbur takipleşiyoruz falan da o da mecbur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…