2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Akıntı nasıldı ben de sürekli akıntım var geçen ay 20 gün süren bir enfeksiyon tedavisi oldum ama bugün tekrardan başladı gibi hissediyorum

Enfeksiyonların çeşitleri olduğu için aslında kültür alınıp tam tanı konulup ona göre bir antibiyotik yazılması gerekiyor ama doktorlar genelde görüntüye bakarak hangisine benzediğini anlayabiliyorlar bazen yanıla da biliyorlar antibiyotik işe yaramıyor o zaman bunu ben geçen ay yaşadım ama hiç bir doktor kültür almadı
Canim akıntı çok afedersin sarı renginde oluyordu genelde kokusu dışarıdan hissedilmiyor ama günlük ped değişirken ister istemez kokuyu hafiften alıyordum. Alttan muayene olmak beni zorluyor diye sanırım önceki doktor bu yüzden hiç bakmadı. Geçen ay gittiğim doktor hepsine baktı sağolsun. Eğer devam ederse söylerim tekrar muhtemelen kültür testi yapar o zaman

Ya canım direk hızlı büyümüş çatlama evresini geçmiş dedi.önümüzdeki ay tüp bebek uzmanı bi arkadaştan destek alırız ama onlar da hayrına iş yapmaz dedi.acayip kıllandım sanki bilerek vermedi çatşama iğnesini.3 tane 20 mm yumurtam var şu anda.iğneyi kendim alıp vurmak istiyorum biraz garipsedim doktorun tavrını iğne vermiyor ısrarla
Yumurtaların 25 mm üzeri falan sandım. Ben de ilk ignemi 20 mm iken vurmuştum. Daha bilgili bı doktora muayene olmalısın.

niye vurmuyorki iğnegi bekletiyor anlam veremedim başka doktora git olmazsa vakit kaybetme

Yumurtaların 25 mm üzeri falan sandım. Ben de ilk ignemi 20 mm iken vurmuştum. Daha bilgili bı doktora muayene olmalısın.
Bana ticari sebeplerle vermiyor gibi hissettim.yeni evliyim zaten hızlansın diye klomen istedik tüp bebeğe yönlendiriyor iğne yapmadan.kızlar iğneyi kendim alıp vursam olmqz mı bi zararı olur mu iğnenin.başka doktora gitme imkanım da yok şu an çok uzak hastaneler tekrar izin alamıyorum.eczaneden alıp vuracağım

Kiste dönüşmüş mü dedi? Çatlama evresini geçmiş ne demek? Çatlamış mı yani anlamadım.benim yumurtam 25 mm di yine de iğne yaptık kaç mm dedi sana
M morganlafaye
30 ve üstünde direk kiste dönüşüyor, 2 ay benimde klomen ile çok büyüyüp direk kiste dönüştü ve iğne yapmadı doktorum .
Hgs çekindim sonrasında sağ tüp tıkalı çıktı. İlaç içtiğim iki ayda da yumurtam sağ taraftaydı. Hgs den sonra bir operasyon daha geçirdim Cevat Bayrak hoca sagolsun açtı. Bu ay da yumurtam sağ tarafta ve 10. Gün 19mm di. Öylece bıraktık iğne olmak istemedim . Bakalım beklemedeyiz.. 17. Gün kahverengi akintim oldu tek seferlik .. merakla bekliyorum sonucu

Canim akıntı çok afedersin sarı renginde oluyordu genelde kokusu dışarıdan hissedilmiyor ama günlük ped değişirken ister istemez kokuyu hafiften alıyordum. Alttan muayene olmak beni zorluyor diye sanırım önceki doktor bu yüzden hiç bakmadı. Geçen ay gittiğim doktor hepsine baktı sağolsun. Eğer devam ederse söylerim tekrar muhtemelen kültür testi yapar o zaman
şuan devam ediyormu akıntın aynı şekilde benimde ara ara hep vardı sarı akıntım bazen dediğin gibi iççamaşırı koku varmı diye bakardım hafif oluyordu ama kaşıntı yanma nadirdi gecen aile hekimliğine gittim anlattım fitil verdi iki gün kullandım iyi geldi bıraktım şimdi bakıyorum akıntı azaldı koku hiç yok tekrarlarmı bilmiyorum ama fitili kullandıgım gün dolu dolu akıntı oldu temizliyor diye düşündüm

Bana ticari sebeplerle vermiyor gibi hissettim.yeni evliyim zaten hızlansın diye klomen istedik tüp bebeğe yönlendiriyor iğne yapmadan.kızlar iğneyi kendim alıp vursam olmqz mı bi zararı olur mu iğnenin.başka doktora gitme imkanım da yok şu an çok uzak hastaneler tekrar izin alamıyorum.eczaneden alıp vuracağım
Yumurta boyutuna bugün mü baktirdin 20 mm olarak ? İğne konusunda yönlendirmek istemiyorum canim ama ben 3 defa vurdurdum 18-20 mm civarında oldu hep boyutlar.

canımsın Allah inşallah size de benim gibi mucize verir. hepiniz için dua ediyorum. sevayd şubat sıra sende dua ediyorum hadi gel anneler topiğine yalnız kaldım orda sürekli senin topiğe geliyorum artık sıra sende seni bekliyorum inşallah amin canım
Canım Allah razı olsun güzel gönlünün karşılığını boş koydurtmasın kimseye ,inşallah ardıncan peşince geliriz 🤲🌺❤️

X