2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-30-16-04-05-942_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2023-01-30-16-04-05-942_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 53
Bana ticari sebeplerle vermiyor gibi hissettim.yeni evliyim zaten hızlansın diye klomen istedik tüp bebeğe yönlendiriyor iğne yapmadan.kızlar iğneyi kendim alıp vursam olmqz mı bi zararı olur mu iğnenin.başka doktora gitme imkanım da yok şu an çok uzak hastaneler tekrar izin alamıyorum.eczaneden alıp vuracağım

Peki doktor catlamayi görmek için seni tekrar çağırdı mı? 20mm çok guzel , niye vurdurmadı ki

M morganlafaye
30 ve üstünde direk kiste dönüşüyor, 2 ay benimde klomen ile çok büyüyüp direk kiste dönüştü ve iğne yapmadı doktorum .
Hgs çekindim sonrasında sağ tüp tıkalı çıktı. İlaç içtiğim iki ayda da yumurtam sağ taraftaydı. Hgs den sonra bir operasyon daha geçirdim Cevat Bayrak hoca sagolsun açtı. Bu ay da yumurtam sağ tarafta ve 10. Gün 19mm di. Öylece bıraktık iğne olmak istemedim . Bakalım beklemedeyiz.. 17. Gün kahverengi akintim oldu tek seferlik .. merakla bekliyorum sonucu
Benim 20-22 felan dedi.direk tüp bebek demesi kafamı karıştırdı
Yumurta boyutuna bugün mü baktirdin 20 mm olarak ? İğne konusunda yönlendirmek istemiyorum canim ama ben 3 defa vurdurdum 18-20 mm civarında oldu hep boyutlar.
Evet biraz önce geldim hastaneden.adetin 15. Günündeyim ve 20-22 mm.yine de ihtimal var ama zor dedi.iğne verin bari dedim o evreyi geçmiş dedi.boş geçsin istemiyorum bu ayı iğnenin bi zararı yok em fazla işe yaramaz diye biliyorum.çok üzüldüm bir ay boşa ilaç kullanmışım gibi

test alırken eczacıye markası ne dedım onemı yok canım benım on gun gectıyse her marka testte cıkar dedı :KK70: 10 gunmu gecırmek mı adet sonrası mı dıye beynımde yankılanıyor hala :KK70: yumurtlama sonrası 10 gunu zor beklıyoz bız dıyemedıkk :KK70:
hiç bizlik degil deseydin daha etkili daha erken öğrenebileceğimiz testlerden ver deseydin 😅😅😅😅

Hayır hiç zor değil spekulum takıp örnek alıncak ben hissetmemiştim bile
Çok saol canım korkmuştum bende parça felan alıyorlar sandım
Allah hepinizden razı olsun kızlar herkes birbirine yardımcı olmaya calisiyor rahat rahat aile gibi herşeyi sorabiliyoruz
Rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah 🤲🌺

şuan devam ediyormu akıntın aynı şekilde benimde ara ara hep vardı sarı akıntım bazen dediğin gibi iççamaşırı koku varmı diye bakardım hafif oluyordu ama kaşıntı yanma nadirdi gecen aile hekimliğine gittim anlattım fitil verdi iki gün kullandım iyi geldi bıraktım şimdi bakıyorum akıntı azaldı koku hiç yok tekrarlarmı bilmiyorum ama fitili kullandıgım gün dolu dolu akıntı oldu temizliyor diye düşündüm
En son iki gün önce aldım fitili. Üzerinden zaman geçmeden bişey diyemem canim. Bahsettigin akıntı fitilin eridikten sonraki akintisi olabilir benim oyleydi çünkü sabah ilk idrarla atılıyordu geri kalanı. Ama son kullandığım bı bırakmadı peşimi 😂

Evet çok kolay bir işlemmiş herkes öyle diyor bana denk gelen doktor beni ağlatmıştı. Doktor benim canımı çok yaktı zaten korkuyordum iyice fobi oluşturmuştu bende. sonradan hamileliğimde gittiğim doktorum bu korkuyu yenmemi sağladı. Herhalde Türkiye’de smear testinde tek can yakan doktor bana denk geldi
Kötü bı tecrübe olmuş kuzum zaten korkuyoruz birde böyle doktorlar çıkınca karşımıza iyice tirsiyiruz hastaneye gitmeye

Canım bir hafta önce yazmıştım bu mesajı.bırak uzatmayı etken bile oldu iğne vermedi çok büyümüş geçmiş artık diye 😞 bişi olmuyormuş demek ki unutunca
Üzülme benim de yumurtalarım aşırı tepki veriyor klomene bu kötü birşey değil ben ve senin gibi hastalara dozunu ayarlayınca sadece bir veya 2 yumurta da geliştirile bilir klomeni yarım tablet kullananlar var hani 50 mg ya 25mg yarım al diye doktor ayarlayabiliyor olcak olcak üzülmek yok yola devam arkaya bakmicaz hiç ☺️🙏🏼🧿 Rabbim ol der olur ☘️

Bu ay ikinci klomen tedavisindeyim kontole gittim yumurtalar fazla büyümüş çatlatma evresini geçmiş dedi.bu ay zor dedi çok üzüldüm adetin 15. Günündeyim daha.yumurta fazla büyüyünce çatlamıyor mu
Normal değil mi 15. günde büyümüş olması
Benimde hep çyleydi hep nkrmaö karşılası doktor hepte umutlu baktı çok güzel tepki veriyor yumurtaların ilaca diye hemen iğne verdi sonra

Neeeeee!!! Bana niye demediniz kaç gündür popişime yazık ettim 😂😂
Şimdi tekrar görüştüm hem eczacı kuzenimle hemde doktorla eczacı kuzenim normalde içilmez diyor ama doktorun içebilirsin dediyse birşey olmaz içebilirsin dedi doktorumla görüştüm içebilirsin dedi yani doktorla görüşmek te yarar var

Bana ticari sebeplerle vermiyor gibi hissettim.yeni evliyim zaten hızlansın diye klomen istedik tüp bebeğe yönlendiriyor iğne yapmadan.kızlar iğneyi kendim alıp vursam olmqz mı bi zararı olur mu iğnenin.başka doktora gitme imkanım da yok şu an çok uzak hastaneler tekrar izin alamıyorum.eczaneden alıp vuracağım
Valla reçetesiz veriliyor mu bilmiyorum özel zaten ilaç ama verilmesi lazım bence. Ben olsam alır yaparım kendim yapılışıda kolay çünkü onlar çatlamazsa kistede dönüşebilir . Sen bilirsin canım keike bir doktora daha gözükebilseydin

Beni de cagirmadi doktorm femara vermişti olmadı burada arkadaşlar yaziyir hep çağırmış yunurta takibine bakilmis iyi bir doktor bulmak zor nerden bilicez yumurta büyüdü mu ilaca tepki verdi mi

Üzülme benim de yumurtalarım aşırı tepki veriyor klomene bu kötü birşey değil ben ve senin gibi hastalara dozunu ayarlayınca sadece bir veya 2 yumurta da geliştirile bilir klomeni yarım tablet kullananlar var hani 50 mg ya 25mg yarım al diye doktor ayarlayabiliyor olcak olcak üzülmek yok yola devam arkaya bakmicaz hiç ☺️🙏🏼🧿 Rabbim ol der olur ☘️
İğne vermiyor muydu peki sana da
Normal değil mi 15. günde büyümüş olması
Benimde hep çyleydi hep nkrmaö karşılası doktor hepte umutlu baktı çok güzel tepki veriyor yumurtaların ilaca diye hemen iğne verdi sonra
Ben de anlamadım yüksek kullanıyoruz çabuk büyüyor yumurtalar diye söylendi.iğneyi yapsam nolur ki en fazla işe yaramaz dimi? Başka bi riski var mı büyük yumurtayı çatlatmanın

X