2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

fnd_50 melisaa93 sevayd trueliving_ imagination forever tubiiloji melegim can @dra_21 Niqu L A L bebekheyecani anam kım vardı baska kızlar sabah sabah bu kadar kullanıcı adı aklıma geldı
Ve benım için diğer hamişlerden önemli kişiler maman pozitifbiri
maman

Kızlar cok sevındım gercekten Allahım’a sukurler olsun saglıklada ılerler ınşallahhhhh en buyuk ıstegım suan bu buyusun kocaman olsun oyuzden bu bı ıkı hafta cok onemlı benım için sizler de bana dua edın inşallah büyür.
Gelelim bu hafta içtiğim onca ilaca inşallah Rabbım onu korur , okadar kotu gunler gecırdım ki, içmeden cok cok zordu. Ve tek gun oldugu ıcın ilişki ihtimal de vermedım cok acıkcası oyuzden saglıgıma tedavime devam ettım. Kızlar sız konuyu bılıyorsunuz aminn Bu grupta pozıtıf test ile başlatıyorum hepınız teker teker sızde pozıtıflenıyorsunuz tamammı

Eklentiler

• 3A37B4D2-31FA-4CC1-91AF-6ABC060940D6.png
    551 KB · Görüntüleme: 117
  • 1BD2E90F-2875-4D33-85E0-F4DFE987A17F.jpeg
    71,2 KB · Görüntüleme: 116
  • CB39DD53-7131-4047-91D1-EAD66FBD42D0.jpeg
    65,8 KB · Görüntüleme: 110
  • BE0F0BBE-7B9C-45C3-B0DD-0499B64A918D.jpeg
    75,8 KB · Görüntüleme: 113
Çok sevindim canım
Hemen kan ver bence

Ayy cok sevındım Allahım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın ınsallahbu ılac meselesı ıcın dr a gıt ama canm konus mutlaka

Kızlar hayırlı sabahlar dün gecikmenin 3, günüydü test yaptım sabah uyandığımda test bu şekilde çıktı bu ilk 5 veya 8. Dakikada çıkan sonuç gebelik varmıdır sizce

Eklentiler

• BF0E4E6B-326C-4A00-A2B1-F3F4F09C12EA.jpeg
    61,1 KB · Görüntüleme: 103
  • 60948A51-91B5-4E36-9F64-DF9EB60464DE.jpeg
    60 KB · Görüntüleme: 113
Bebısm yatmısmıydın hıc ılıskıden sonra?ayy varya doggy etkılı olmus olabılır.kurucumuz pozitifbiri ne tesekkur etmelıyız bu konuda ben bu ay doogy yapmadım hıc tutmadıysa bıdakı ay kesın yapim

Kuzum bızım doggy sık kullandıgımız bı pozısyon aslında sevdıgımız ıcın ama denk gelmedı hıc ıste , vee kalktım dırek dus aldım en fazla ıkı uc dakıka .doggydı poz Ben daha oncede soylemıstım yatmıyorum yatma gıbı bı zamanım genelde zaten olmuyor dıye

Allahımmmm çok şükür çok şükür o kadar mutlu oldum ki sağlıkla mutlulukla huzurla kucağına almak nasip olsun İnşAllah

Canımm çok şükür Rabbim tüm kötü günlerini zorluklarını hastalıklarını unuttursun inşallah sağlıkla devam edip sağlıkla kolaylıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah

Ben direkt hamile emojisi koyuyorum sana uğur getir hepimize

Sen nasıl istersen birtanem Allahım inşallah inşallah saglıkla ilerler

Hayırlı olsun bebeğim inşallah hepimiz hamile oluruz sağlıkla

Kızlar hayırlı sabahlar dün gecikmenin 3, günüydü test yaptım sabah uyandığımda test bu şekilde çıktı bu ilk 5 veya 8. Dakikada çıkan sonuç gebelik varmıdır sizce

Hayırlı olsun kızlar bugün gün ne kadar güzel başladı mutluluğunuz daim olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…