2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Gebeliğe de engelmiş zaten bu kadar düşük olması. Benim bunu acilen çözmem lazım
Kuzum değerlerine baktım aşağı yukarı hepimizde var..sen en iyisi sonuçları doktoruna göster ve stres yapma..benim vit B12 ve vit d yerlerdeydi..1 sene iğne vurdurdum..sonradan iyi oldu..Her hamilelik sonrası hormonlar değişiyor tabi..mesela ben kürtajdan sonra kendi vücudumu tanıyamıyorum.En önemlisi zamanında tedavi olun ve kesin çok düşünme..eskiden bende öyleydim..şimdi bıraktım valla..bence bıktım ondan.Adet oluyoruz diyoruz neden olduk..olmuyoruz neden olmadık diyoruz..yumurta az oluncada korkuyoruz..çok oluncada😂

Merhaba kızlar aylardır aynı günde pik görmeme rağmen bu ay pik görmedim çok enteresan değil mi bunu da yaşadım ilk kez.Yumurtlama akıntısı oldu ama test hiç pik yapmadı

Cnm Bn aşılamayı spermi yumurtayla birleştirip döllüyorlar sanıyorum
Ama doktor ilişki önermiş
Bu aşılama neki ozaman?
Spermi zten yumurtaya aşılama dımı?
Tüp bebekte sperm ve yumurtayi labaratuvarda döllüyorlar. Aşılamada ise çatlatma iğnesi tedavisine kadar süreç ayni sadece ilişki dediği saatte hastaneye gidiyorsun spermi kateterle rahme gönderiyor. Yarım saat uzanıp çıkıyorsun. Sonrası gün aşırı ilişki öneriyor. Yani kısaca garanti olsun diye yapılıyor bu işlem..

kuzum sende son duurm nedır?ılaclarını bıtırdın mı ?yumoslar kac mm oldu ? mutlaka degerlendır bak o kadar hap ıctın.sankı oyle bısey okumustum ıyı degerlendıremıyorum gıbı? sevayd sevayd
Yaa evet canım ya bugün 10.günüm değerlendirmeye başladım neyseki sonrası Allah kerim)) ilacım dün bitti perşembe kontrole gideceğim çıkar ortaya yumuşların boyutu tabi eş durumundan henüz haberim yok toparladı mı toparlamadı mı bakalım inşallah 🙏❤️

Aa şimdi aklıma geldi ben anestezi teknikeriyim hastanedeki kadın dogumcumun geçen senin gibi 8 yumurtası oluşmuş aşılamadan vazgeçip akışına bıraktı 7 yıl sonra şimdi dördüzlere hamile canım
Kuzum ben kriz geciririm kesin😂😂bu kadar bekledik bu çoçuğu..Ben hamile kalmasam her kes söylicem boş verin yumurtaları..bu kadarla bile olmasa😏

Yaa evet canım ya bugün 10.günüm değerlendirmeye başladım neyseki sonrası Allah kerim)) ilacım dün bitti perşembe kontrole gideceğim çıkar ortaya yumuşların boyutu tabi eş durumundan henüz haberim yok toparladı mı toparlamadı mı bakalım inşallah 🙏❤️
İyi bari canım sevındım aksatma sen gun aşırı mutlaka😊🙏sperm bıtane bıle olsa yeter merak etme😊🐥

Kızlar ya sizinde kadınlar kulübünde sorun varmı ana sayfaya giremiyorum hata mesajı veriyor

Giremediğim sürede kaçırdığım bir şey oldu mu hamiş var mı test var mı

O kadar çok okudum ki bu şekilde aman olmuyor diye takibi bıraktıktan sonra hemen sonra hamile kalanı :) belki de tek sebep bu yaşadığımız stres ovulasyon ateş yumurtladim mi şu günler ilişki olsun vs. hepsi fark etmesek de ayrı ayrı stres. Ben daha 2. aydan daraldim açıkçası 😅 bir yandan diyorum ki sonuçta bu çocuğun bir zamanı var zamanı gelince gelecek bize, bu ay testlerle takip ediyorum gün aşırı ilişkiyle deniyoruz ama eğer olmazsa ben artık akışına bırakmak istiyorum. Bu süreç insanı çok yıpratıyor gün sayıyoruz sürekli. Kurulu saat gibi ilerliyor hersey. Eşimle aramdaki ilsikinin de robot gibi olmasını istemiyorum 😂 inşallah bu ay güzel haberlerle çıkarız buradan. 🙏 Olmazsa zaten artık ben akisina bırakcam

Ahh canım aynı ben ya digeri gibi asla olmam zaten cokta istemiyorum hazir değilim dedim esimin ısrarı üzerine biraktim baktim olmuyor stres yaptim yok ovu yok takvim ates derken konu oyle buyuduku artık basjm agriyo düşünürken çünkü takıntı haline geldi kendimi boşladım tüm odak noktam bu oldu bu ay ailemin yanına geldim günler burda hızlı geçiyor aticam rahatlıycam insallah şu 2 hafta evde olsam surekli belirti ariycam yok iste testlere basliycam en azindan regli olsam bile şu 2 hafta kafamı dinlendiricem
Kesinlikle öyle ilk gebeliğimden ders çıkarmam gerekiyordu ama çıkarmamışım kızlar 😂😂😂 8 aydır ikinci için uğraşıyoruz bu da bekletecek sanırım ama bu ay saldım gerçekten kaçıncı gün olduğumun bile farkına az önce vardım ateş ölçmüyorum takip yapmıyorum buraya da şimdi girebildim🙈

Herkese selam kızlar. Topiği görür görmez koştum. Hemen bahsedeyim. Öncelikle pcos luyum. Ilk hamileligim duphaston ile adet olmayı beklerken oldu. 9 haftalikken malesef boş gebelik ten kürtaj ile sonuçlandı. 5 ay sonra da doktor kontrolünde femara+ovitrella+progestan fitil ile şıp diye hamile kaldım. Ve fakat yine boş gebelik ten 9 haftalikken kürtaj oldum. Tabi tekrarlayan bos gebelikten ötürü genetik taramalar sperm testleri vs. Ne ararsaniz yaptirdik. Bende pihtilasma cikti. Esimde hic sorun yok elhamdülillah. 1 seneden sonra yeniden tedaviye başlıyoruz çok şükür. Doktorum ocean methyl balance+metafin+inostrol verdi ilaç olarak. Tarlusal a başladım bugün. adetin 2nci günü gonal-f 300 verdi. Günlük 125 doz başlicam. Beni de dualarınızdan eksik etmeyin. Her gün tüm detaylarla buradayım:)

X