2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

geçen ay bende hiç olmadı,hafif akıntı oldu ama çok az.oysa ki doktorum çok sayıda yumurta olgunlaştı demişti.çatlanadı mı acaba o yüzden mi olmadı akıntı.zaten adet oldum tutmadı da ilaçla.ikinci kutudayım şimdi

Tam olgunlasmadanda catlamis olabilir

Bende sadece eşim ve kendime vitaminler için bin lira verdim valla daha hamile kalmadan battık
Kız 13 ocaktan bugüne daha bebek yok ortada 3885 tl harcadım. Eşimin vitaminleri 2200 tl tuttu. Özel sağlık sigortası yaptirdim kendime 5441 tl de ona verdim 10 binlik oldum yol dahil. Umarım meyvesini aliriz

Belki de bende onu öğrenmek için yazdım ama benimki çatladı tam silik gördüm ama, bu biraz farklı uzuyor şeffaf ama içinde sarılık varda var.

Kızlar ovitrella mi vuruldum hadi hayırlısı olsun inşallah
BALIM onu nasıl yapıyosunuz
Doktorunuz yazıyor alıp sağlıkocağından mı vuruluyosunuz
yoksa kendim reçetesiz alıp sağlık ocağına vurdurabilir miyim
önceden bir tedavi görmedim, bir problem de yok, yaklaşık 1 yıldır deniyoruz henüz olmadı
belki bu bi fayda sağlar diye soruyorum

peki normalde yumurtlamada akıntı görüyor musun

Canim lütfen Dr a git kadın doğuma öyle doktorun versin. Bana kadın dogumcum klomen kullanimim sonrasında gerekli gördüğü için verdi. İş yerinde revire yaptırdım. Doktora git canım klomen ve ovitrella tedavisi uygun mu bana diye sor baksın detaylı

peki birtanem, randevu alıp gideyim öyleyse

Kızlar çok gaz ağrım var ya iğne yapıyor mu değerlendirme saatlerimizde sabahın körü 4 5 arası dövme fabrikasındayim bugün zemin deprem oluyor gibi aşırı böyle zıplayıp duruyoruz. Preslerin hepsi açık sürekli sandalyemden zıplıyorum çok gerildim proje dolayisiyla 1 hafta burdayım birsey olmaz inşallah böbrek taşım olsa düşer o derece sürekli zipliyoruz Dr 4 değerlendirme verdi 3 kaldı ama ben 36. Saate de kafama göre ekledim 4 değerlendirmem kaldi yarın çarşamba perşembe sabah 4 5 sonra 7 de ise gidecez uykusuz bir hafta olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…