2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ya bugün sabah yapamadım test, öğlen çay içmiştim ama 1 buçuk 2 saat sonra test yaptım çaydan mi bilmiyorum ama testim düne göre daha açık renk gerçekten artık anlayamıyorum ya bu kadar koyulasmisken hiç yumurtlamama gibi bişey olabilir mi

merhaba işe yaradı mı ?
bir de nasıl denediniz, birlikteliği hemen sonrasında mı yaptınız
Hemen sonra denedim canım evet o zaman hamile kalmıştım yapan arkadaşlarım önerdiği kişilerde de oldu hatta geçen gün bi akrabamız a söylemiş annem 4 5 yıldır sanırım yoktu bebekleri oda hamile kalmış anneme çok dua etmişler tabiki bu tarz şeyler vesile oluyor rabbim nasip etsin inşallah vesile olsun ben 1 yıldan fazladır deniyorum olmadi unutmusum bu sut olayını gecen annem diyince aklıma geldi valla baya zaman geçti çünkü üstünden bu ay regli olursam yine yapcam

1 defa değerlendirdim çok ağrım oldu dün..düşündüm zaten sperm yaşıyor..valla çok zor sürec..bir arkadaş hiç değerlenditmemiş aşılamadan sonra ama hamile kalmış
Doktorun 2 dediyse, 2 defa değerlendir mutlaka. Allah nasip ederse tek seferde de olur ama maddi-manevi emek harcadığın bir şeyi ihtimallere bırakma derim.
Allah korusun aksi sonuç alırsan sürekli "acaba ikinciye denesek olur muydu?" dersin. Başkalarına bakma, kendi tedavine odaklan
(sürecin fiziksel rahatsızlıklarını çok bilmiyorum, ciddi boyutta bir ağrı falan değilse geçerli yazdıklarım. Öncelikle sağlık çünkü her zaman)
Dilerim gönlünden geçtiği gibi olur. Yarın bize de haber ver

Bence öyle kuzucum yoksa pik göstermesi lazım yani kafam kadar yumurta var rahmimde
Hangi marka test kullandın benim bu ay tam 3 gun pik gördüm bıraktım siliklesmeyince hic bisye anlamadim 3 gün yumurtlamam imkansiz yani atesimde 3 gün düşük seyretti hatta bugün daha yeni 36.3 oldu ve normal yumurtlama tarihinden 3 gün sonra çatlamış oldu bugün ki ateşime göre

Ama doktorum 2 gün peş peşe dedi..bende dün değerlendirmedim ağri olduğu için..bu gün değerlendiricem bilmiyorum bir faydası olurmuYarın yazarım bura..malesef isimleriniz aklımdan kalmıyor

Kızlarrr iyi akşamlar bugün uzayan şeffaf akıntım var 19da pik 20de çatlama gördüm bu akıntı tekrar yumurtlama akıntısı mı? Ben hiç böyle akıntı yaşamadım zaten bu yüzden ovülasyon yapıyorum 2.ye yumurtluyor olabilir miyim kasığım da hafif sızlama oluyor

ay hadi inşallah kız peki nasıl hazırladım kaç dakika oturdun üstünde
onları da anlatır mısın

ovülasyon testin varsa denesene balım bi, bakalım ne var ne yok

Laboquick kullanıyorum ben hep. Hiç yanıltmadı şu ana kadar ama hem doktor hem ovu takip edince anladım ki testler pik olduğu zamanı çatlayınca gösteriyor bence. Yumurtam büyük ama pik göremedim mesela. Eğer yumurta olgunluğa erişince pik olsaydı görünürdü. Demek ki çatlayınca pik gösteriyor silikleşince değil

Ben daha öncede zor gebe kaldım aklımdan çıktığında gebeymisim meğerse bu ay öyle düşünmüştüm ama regl.oldum yine 1 yıl filan uğraşmak istemiyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…