2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar çok gaz ağrım var ya iğne yapıyor mu değerlendirme saatlerimizde sabahın körü 4 5 arası 🤣 dövme fabrikasındayim bugün zemin deprem oluyor gibi aşırı böyle zıplayıp duruyoruz. Preslerin hepsi açık sürekli sandalyemden zıplıyorum çok gerildim proje dolayisiyla 1 hafta burdayım birsey olmaz inşallah böbrek taşım olsa düşer o derece sürekli zipliyoruz🤣🤣🤣 Dr 4 değerlendirme verdi 3 kaldı ama ben 36. Saate de kafama göre ekledim 4 değerlendirmem kaldi🤣 yarın çarşamba perşembe sabah 4 5 sonra 7 de ise gidecez uykusuz bir hafta olacak 🤣
Her şeye değer 😂 ileride anlatırsın seni ne zorluklarla doğurdum anneye üf denmez diye 😂😂

Kızlar galiba yavaş yavaş yumurtluyorum 😂 bugün biraz dhaa koyu gibi geldi bi bakabilir miisniz neden bu kadar geö koyulaşıyor anlamadım daha koyu bekliyordum sizce koyulaşırmı yarına

Eklentiler

• D9E0A84C-3E1F-4FA9-9A51-85870BF73A91.jpeg
    D9E0A84C-3E1F-4FA9-9A51-85870BF73A91.jpeg
    106,7 KB · Görüntüleme: 46
  • 9AF34933-0F60-46BE-99C9-CB9A4A0EAFEF.jpeg
    9AF34933-0F60-46BE-99C9-CB9A4A0EAFEF.jpeg
    41,4 KB · Görüntüleme: 44
Laboquick kullanıyorum ben hep. Hiç yanıltmadı şu ana kadar ama hem doktor hem ovu takip edince anladım ki testler pik olduğu zamanı çatlayınca gösteriyor bence. Yumurtam büyük ama pik göremedim mesela. Eğer yumurta olgunluğa erişince pik olsaydı görünürdü. Demek ki çatlayınca pik gösteriyor silikleşince değil
neee gerçek mi bu 😂

Eklentiler

• IMG_20230123_174332.jpg
    IMG_20230123_174332.jpg
    104 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar galiba yavaş yavaş yumurtluyorum 😂 bugün biraz dhaa koyu gibi geldi bi bakabilir miisniz neden bu kadar geö koyulaşıyor anlamadım daha koyu bekliyordum sizce koyulaşırmı yarına
bence perşembe veya çarşamba piki görürsün balım

Canım benimki de böyle ama tam pik olmamış yarın falan yükselir bence seninki. Benim bugün açılmış gibi gelmişti rengi ama şimdi bakınca dünle pek farklı yokmuş gibi :KK43: hep böyle kaldı benimki
Bunu kafaya takıp stres yaşadığın için gecikiyor bence yumurtlaman ☺️ Kafanı rahatlat bir iki gün içinde olacaktır

Kızlar tedavi süreçlerinizde Erken gebelik testi mi yoksa normal gebelik testiyle mi takip ettiniz bazıları erken gebelik testi yanlış gösterdiğini okumuştum🤔 bide kesin ve net sonuç çıkıyor mu bu testlerde acaba ?
Yok canım testler kesin sonuç vermiyor çok yanılttığı oluyor. Kesin sonucu kan testi verir

Ben o riski göze alamıyorum ya neleri karşılıyor ki değiyor 😂
bebısım bes bın tl dıyor suan en dandık hastanede bıle dogum 15000 tldır kemıksız , 9 ay muayene tahlıl derken 20 olur kı bu mın dusuk butcelı bı hastanede bu fıyata varmı hala bılemem . Sıgortan anlasmalıysa medıcal park acıbadem vs cok guzel hastanelerde takıbını yaptırabılırsın dogumunu yapabılrsın kı bu hastanelerde dogum kac paradır kım bılır . Tabı sozlesmedekı sartları saglayarak hamıle kalabalırse bu gecerlı

X