Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Baya bı degerlendırmıssın canm harıkasın okadar emege tutmustur ınsallah
İnşallah eşim o kadar üst üste olunca bıktı haliyle, yumurtam çatlıyor bugun dediğimde bu gidişle benimki de çatlayacak sal artık beni diyordu şuan rahat bıraktım

Kız adetsin zaten ilaç iç bu grip öyle geçmez kolay kolay ben ilaçsız atlattım ama gel bana sor nasıl atlattığımı rabbim şifa versin inşallah
Ben de ilaçsız atlatıyorum kuzum bağışıklığım biraz iyidir düzenli egzersiz temiz beslenme var yıllardır :) çok ilaç almam bu yüzden. Ağrım olursa çok parol o kadar :) amin inşallah çok teşekkür ediyorum kuzum

Geçmiş olsun canim.
Ne sık hastalandin bu ara.
Ara tatilde güzelce dinlenirsin umarım.
Aynen ya ben de şaşkınım ben bile hastalandıysam diyorum millet napıyor çünkü bağışıklığım iyidir normalde. Bu ara çok enteresan oldu ama gerçekten tatile ihtiyacım var çok teşekkür ederim kuzum

Ben bu ay başladım çok fazla göğüs ağrısı yaşıyorum sende de de oldu mu ki acaba var mı böyle yan etkisi diye sordum
Evet canım ve bıraktıktan sonrada gecmedi bu malesef bende cok sisiyordu hic dokunamıyordum burdada hep bahsetmistim hatta bu ay kimyasal yaşamıştim ya o zaman yoktu nasil sevinmiştim bitti diye bırakalı da baya oldu aslında 2 seneden fazla

Kız ben doggy pozisyonda yapamıyorum göbek çevremin etrafında bildiğiniz ağrı oluyor çok saçma bi şekilde ya. Bu pozisyonda hamile kalan da çok kişi duydum ama
Bıgün bende öyle yaptım spermler daha hızlı gidiyormuş yumurtladım ya hızlı gitsin dedim

Benim ilişkiden 5 gün sonra başlamıştı bel ağrım ve pozitif çıktı umutlandırmak gibi olmasın ama
Ara ara bi baş dönmem oluyor ani hareketlerde bugün de ilk kez iki kere bişiler yerken aşırı ve değişik bi mide bulantım oldu yumurtlamadan bu yana 6 gün geçti. Sende böyle olmuş muydu

O kadar yazdık uzun uzun derdimizi anlattık hastayız dedik iki kelime zor yazmışsın. Kankalık bu mu
Dur bı uzun metıyede ben dızeyım dun butun gece uyumadım esım hasta ateslı kusuyor sabah ıse gıttım neden cocugu almamısım tonla laf edip yarım saat sonra aradı ben nasıl kadınmısım o halde onları bırakmısım yarım saat sonra yıne aradı agza alınmaycak şeyler dedı devamlı suratıma kapıyor rıca mınnet gıttım yine ızın aldım mal mal tavırlar neden gelmısım ısım daha onemlıymıs vs vs (ben 6 ay oldu antıdepresan bırakalı) benı bıraz etkılıyor bu durum krız gecırdım en sonunda seramik bı saksım vardı onu kırdım Ertuğrul hepsıne sahıt bırde tum gundur bakmadım da bıdaha ben kotuyum rahatsızım gun sonu geldı benımkı yanastı onca laf ona sınır onca kırıklık hepsı yanına kaldı ıyı degılım bazen harbıden ruhum acıyor yanı .. hatta bugun cıddı cıddı ıkınci cocugu boşverip ılaclarıma gerı dönmeyi dusundum bilmiyorum. Sende bana cevaben ıkı kelıme bıle olsa yazabılırsın darılmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…