Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay ne güzel en azından olayın bilincinde. Benim eşimde yumurtlama bitti diye olayı bitirdi geçenler kaş göz yapıyorum sen yumurtladın uyu hadi diyor

Ben de anneme söyledim sakın kimseye söyleme daha adet günün bile gelmemiş demişti. Sonra her gördüğüne kızım hamile biliyor musun diye diye duyurdu heyecandan sonuç keseyi bile göremedik
Ah bu anneler söylemesek kızarlar söylesek sabredemiyorlar Allah başımızdan eksik etmesin

Bitkisel ne kullandınız?

Elinizde birikmiş paranız varsa toprak alın icara verin. En azından bir miktar para gelir. Hem günden güne toprakta değerleniyor ve ev gibi zaman geçtikçe yıpranmıyor

Elinizde birikmiş paranız varsa toprak alın icara verin. En azından bir miktar para gelir. Hem günden güne toprakta değerleniyor ve ev gibi zaman geçtikçe yıpranmıyor
Aynen kuzum bizde öyle yapıyoruz antepteyim ben para oldukça bir de yer buldukça ev yerine fıstık tarlası alıyoruz toprakta fıstıkta değerleniyor çünkü baya

Bitkisel ne kullandınız?
Çakşır kökü suyu içtim geç yumurtlamam olurdu adetlerim düzensizdi hep çok sorun çekim pcos yüzünden Çakşır duyu içince o ay 4 büyük yumurtam gelişti ovi testi kullandım yumurtlama zamanı doktor kontrolüne gittim 4 tane çatlamaya hazır büyük yumurtam olduğu söylendi ovi testi 4 gün boyunca pik oldu 5. Gün çatladı o ay hamile kaldım sonra doğumdan sonr yani doktorlara kontrole gittim pcos yüzünden mucize gibi hiçbir şeyim yoktu reglim bile 30 31 günde bi gelmeye başladı bekarken 2 3 ay olmadığımı biliyorum

Aynen kuzum bizde öyle yapıyoruz antepteyim ben para oldukça bir de yer buldukça ev yerine fıstık tarlası alıyoruz toprakta fıstıkta değerleniyor çünkü baya
Yani bana bu dönemde ev almak hiç mantıklı gelmiyor. 1,5 2 milyon şu anda evler. 600 700 bin civarına büyük bir toprak alınıp kiraya verilse ev kirası gibi getirisi olur

Bende sürekli bakıyorum valla canım inşallah dediğin gibi bizede nasip olur

Bende de pcos var. Bunu 1 defa mı içtiniz, nasıl kullandınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…