Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben pcos yüzünden üniversiteden beri kullanıyordum. Hamile kalmaya karar verince bıraktım.
Ben ilk kullanımımda aşırı bir göğüs şişkinliği ve ağrısı var iç çamaşırı takmadım geçer diye hala devam ediyor yürürken bile hissediyorum normal mi bu benim zaten yumurtlamadan sonra hassaslasirdi ama bu sefer çok fazla var mı böyle yan etkisi

Ben ilk kullanımımda aşırı bir göğüs şişkinliği ve ağrısı var iç çamaşırı takmadım geçer diye hala devam ediyor yürürken bile hissediyorum normal mi bu benim zaten yumurtlamadan sonra hassaslasirdi ama bu sefer çok fazla var mı böyle yan etkisi
Kişiden kişiye değişebiliyor. Ama evet olabiliyor. Belki vücuduna yeni giren bişi olduğu için bu ay böyle olmuıştur. Bir sonraki ay bu kadar ağrın olmaz.

🤣🤣 tamam bebegım bu pozısyonu degerlendırecegım bu ay 🥰🥰💕💕💕
Dogy pozisyonu spermin kanallara en rahat ulaştığı pozisyonmuş, hryerde yazıyor bu
Bn 2 hamileliğimde de bu pozisyonla kaldım ve hiç kıpırdamadan yüzüstü yattım uyudum
(kızlar bnce bacak havaya değilde yüzüstü hafif popoyu yukarı kaldırmak daha etkılı)

Eklentiler

• B36DA153-ED6B-4A15-BB1A-F255C4288920.jpeg
    B36DA153-ED6B-4A15-BB1A-F255C4288920.jpeg
    51,7 KB · Görüntüleme: 58
Bugun iş yerındekı arkadasım dedıkı herkes 5,6 denıyor ancak oluyor ama bırkac nokta var dedı.eee dedım😃 belının altına çalısma sırasında yastık koy dedi bıde hergun dene dedı ya 10 gun🤣bende dedım nooo olamaaz hergun olunca ilerlemıyor işler dedım herkes hergun yapıyo bak cocuk yapmak ıcın dedı😄🙄🙄🙄dogrumu bu bebişler?hergun yapmayı basarabılen varmı gercekten ya
Canımın içi 10 gün yapamadık ama 24-25-26-27-28 aralık değerlendirdik 5 gün dayanabilmişiz🙈😁🫶

Bugun iş yerındekı arkadasım dedıkı herkes 5,6 denıyor ancak oluyor ama bırkac nokta var dedı.eee dedım😃 belının altına çalısma sırasında yastık koy dedi bıde hergun dene dedı ya 10 gun🤣bende dedım nooo olamaaz hergun olunca ilerlemıyor işler dedım herkes hergun yapıyo bak cocuk yapmak ıcın dedı😄🙄🙄🙄dogrumu bu bebişler?hergun yapmayı basarabılen varmı gercekten ya
Yumurtlama gösteren günler var ya, işte bu ay sadece o günlerde her gün oldu. 🙄 7 gün üst üste gibi bir şey sonrasında bir boş bir dolu falan umarım tutar

Kız ben doggy pozisyonda yapamıyorum göbek çevremin etrafında bildiğiniz ağrı oluyor çok saçma bi şekilde ya. Bu pozisyonda hamile kalan da çok kişi duydum ama
Doggy ters rahimlilierde çok işe yarıyor diyorlar instagramda minnakkurabiyeler hesabı var orda okumuştum bende

@destinesiaa @pozitifbiri @savascii Safransari Safransari @TASUU @bebekheyecani @beyons trueliving_ trueliving_ melisaa93 melisaa93 @umutlubiri1

Kankam çok giremedim bugün kimseye de cevap veremedim okulun son haftası çok yoğun hafta e okul karne doldurma işleriyle uğraştım okuldan sonra tüm gün. Yemek bile yiyemedim akşam yedim sadece. Hastayım grip oldum yine felaket. Oğlum da aynı durumda. Adet sancısı bir yandan. Bir de özür dilerim hepinizden ishal olmuşum onun sancısı hepsi üst üste geldi. Bu gece karne süslemesi yapmayı düşünüyorum. Biraz uzaktan takip edebilirim sizleri. Şu haftayı bir atlatayım sağsalim.pano da hazırlıcam daha🤷🏻‍♀️ gönlüne göre olsun kankam hayırlısı olsun inşallah değerlendirebilecek misiniz?
Merak etmeyin beni dostlar buralardayım 🙋‍♀️
Geçmiş olsun canim.
Ne sık hastalandin bu ara.
Ara tatilde güzelce dinlenirsin umarım.

X