Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tam olarak bilmiyorum ama pco da sürekli pik çıkıyor diye okumuştum
BEnde pko var ancak ben bu ay 1 kere bile pik göremedim. Gerçi ben testten önce 2 saat su içmeme işini yapmadım ve her sabah 10 da yaptım. Belki bu yüzden pik göremedim. Bu forum sayesinde su içilmemesi gerektiğini öğrendim mesela. Şayet hamile kalmaz ve önümüzdeki ay teste devam edersem su da içmeyeceğim bakalım pik ne kadar süre göreceğim anlarız.

Kızlar selam ben 29 aralıkta çatlatma ignesi kullandım ilk denemem di sonrasında 12.günü kan verdim

10.01 19.30 Beta 5.78
11.01 08.30 Beta 9.12
12.01 15.30 Beta 15.89
16.01 13.30 Beta 21.66

Bu şekilde yükseldi fakat doktorum saglıklı olmadıgını ama cumaya kadar bekleyip tekrar kan vermemi söyledi sizce bu yaşadığım olay dış gebelik mi kimyasal mı nedir bu bilen varmı aranızda

Canım kimyasal mı dış mı değerlere bakarak belli olmaz. Benim değerim 2 hafta sonra 500küsürlerdeydi doktorum kimyasal diyemeyiz dedi ama kimyasal oldu, kanamam başlayınca düştü değerim. Senin Son artış beklenen gibi olmamış. Ama belli de olmaz sonradan atak yapabilir. Sağlıkla gelsin kuzun...

Aaa öyle mi diyorsunuz artarmı yani ayy hadi inşallah ya nasıl mutlu oldum bu mesaja rabbim ne dilegin varsa versin inşallaj

Ara ara bi baş dönmem oluyor ani hareketlerde bugün de ilk kez iki kere bişiler yerken aşırı ve değişik bi mide bulantım oldu yumurtlamadan bu yana 6 gün geçti. Sende böyle olmuş muydu
Yok onları hiç yaşamadım. Bel sırt ağrısı olmuştu bir de idrar değişik parlak sarı oldu

kızlar klomenden sonra adetiniz nasıl oldu?benim bugün ikinci gün ama resmen patlama oldu.çok fazla kanama var ama en ufak ağrı yok.klomenden dolayı mı acaba
Canım ben iki kimyasal olunca regli çok kanamalı olmuyordu doktor clomifen vermişti adetin 3günü kullandım aşrıbi kanama ve kan parçaları geliyordu ve yumutlamayı bayabi öne çekmişti

5 haftalık şuan
Canım selam bugün yumurtlama sonrası tam 14.gün oldu sabah gebelik testi yapacağım çok heyecanlıyım sanki bir şeyler var gibi hissediyorum ama bir taraftan da umutlanmak istemiyorum daha ortada bir şey yokken kimse ile paylaşamadığım için hep buraya yazıyorum inşallah pozitif görürüm

Seni çok iyi anlıyorum canım. İnşallah pozitiftir..Negatifi görürsende 17. Gün tekrar test yap adet olmazsan.. ama sonuç ne olursa olsun umudunu yitirme. Sonuçta biz kadınların doğasında var hamile kalmak.. er ya da geç bir gün o bebiş gelecek Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…