Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben pcos yüzünden üniversiteden beri kullanıyordum. Hamile kalmaya karar verince bıraktım.
Ben ilk kullanımımda aşırı bir göğüs şişkinliği ve ağrısı var iç çamaşırı takmadım geçer diye hala devam ediyor yürürken bile hissediyorum normal mi bu benim zaten yumurtlamadan sonra hassaslasirdi ama bu sefer çok fazla var mı böyle yan etkisi

Kişiden kişiye değişebiliyor. Ama evet olabiliyor. Belki vücuduna yeni giren bişi olduğu için bu ay böyle olmuıştur. Bir sonraki ay bu kadar ağrın olmaz.

tamam bebegım bu pozısyonu degerlendırecegım bu ay
Dogy pozisyonu spermin kanallara en rahat ulaştığı pozisyonmuş, hryerde yazıyor bu
Bn 2 hamileliğimde de bu pozisyonla kaldım ve hiç kıpırdamadan yüzüstü yattım uyudum
(kızlar bnce bacak havaya değilde yüzüstü hafif popoyu yukarı kaldırmak daha etkılı)

Canımın içi 10 gün yapamadık ama 24-25-26-27-28 aralık değerlendirdik 5 gün dayanabilmişiz

Yumurtlama gösteren günler var ya, işte bu ay sadece o günlerde her gün oldu. 7 gün üst üste gibi bir şey sonrasında bir boş bir dolu falan umarım tutar

Kız ben doggy pozisyonda yapamıyorum göbek çevremin etrafında bildiğiniz ağrı oluyor çok saçma bi şekilde ya. Bu pozisyonda hamile kalan da çok kişi duydum ama
Doggy ters rahimlilierde çok işe yarıyor diyorlar instagramda minnakkurabiyeler hesabı var orda okumuştum bende

Geçmiş olsun canim.
Ne sık hastalandin bu ara.
Ara tatilde güzelce dinlenirsin umarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…