Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar aranızda illa ki daha önce gebelik yaşayan vardır bir şey danışmak istiyorum. Makat ağrısı yaşadınız mı belirti olarak gaz sancım makata vuruyo vajina girişine vuruyo bazen
Ben ne çektim ondannn resmen sancılar girip girip çıkıyordu özellikle tuvaletim geldiği zaman, o an dışardaysan kasılıp kalıyordum hemen tuvalete girmem gerekiyordu gidene kadar 9 doğuyordum 😔 sonra hamile olduğumu öğrendim zaten boş gebelikmiş kürtaj oldum ilk belirtim buydu ama

Gaz sancısı kalp krizi gibi bile hissedilebilir sana sadece o kdr söyleyeyim :)
Kızlar aranızda illa ki daha önce gebelik yaşayan vardır bir şey danışmak istiyorum. Makat ağrısı yaşadınız mı belirti olarak gaz sancım makata vuruyo vajina girişine vuruyo bazen

Kızlr ateşinizi nasıl ölçüyorsunuz. Bu ay tutmazsa bir sonraki ay ben de ölçmeye başlayayım her gün. Aç tok? Sabah akşam? Neye dikkat etmek lazım.

Benim daha çok makatta ağrı oluyo ara ara sancı girip çıkıyo hemoroidim olmadığı için gaz sancısından sebep oraya ağrı giriyor diye düşünüyorum. Peki göğüs ucunuz acıyor muydu dokunduğunuzda
Anladım bu durumu hiç yaşamadım dediğiniz gibi Oraya sancı vuruyor olabilir. Hayır ben hiç göğüs hassasiyeti yaşamadım tam tersi sönmüştü

Kızlr ateşinizi nasıl ölçüyorsunuz. Bu ay tutmazsa bir sonraki ay ben de ölçmeye başlayayım her gün. Aç tok? Sabah akşam? Neye dikkat etmek lazım.
Sabah erken saatte yataktan kalkmadan dil altından ölçüyorız canım her gün aynı saatte

ben yarın sabah bı olcerım su ıkı uc gun yukselınce bırakıcam olcmeyı bugun ovude yaparım kankam oyle gıtcem
Daha gelmedi benimkiler de bir sancım falan oldu geri gitti geleydi bir gideydi işimize gücümüze baksaydım. Bu hafta sonu sperm testine de gideriz aksilik olmazsa
Ovu testi alayım mı ne diyorsun

proceıve f canım.prowomende olur.hepsı aynı gorevı goruyor vıtamın var ıcınde bıde ınosıtol.daha oncekı kullanımımda ılk ay hamıle kalmıstım,umutluyum bakalım bunlardan.eşli olarak kullanıyoruz (esımde de bır sorun yok)
Regl bitince mi başlamak gerekiyor canım? Reglken mi kullanmaya başlasak?

Gerçekten hepimiz farklı belirtiler yaşıyoruz kimsenin belirtisi birbirine uyuşmuyor
Kesinlikle herkesin hamilileği kendine özel 🤍 çocuk düşünmeden önce göğüslerim aşırı şişer ve hassaslaşırdı ne zaman çocuk düşünmeye başladık bu durum olmamaya başladı bu yüzden benim belirtim göğüslerde değil vajinamdan başlıyor ya da kasıklardan

Regl bitince mi başlamak gerekiyor canım? Reglken mi kullanmaya başlasak?
reglken canım zaten vıtamın bunlar.yumurta kalıtesını artırıyormus bıde eger dollenme olursa rahme tutunmasını kolaylastırıyormus.antıoksıdan flnda var ıcınde.3ay kullancaz bakalım ıns 3 aya varmadan guzel haberlerı alırız❤

X