Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim yumurtlamam ateşle ve testle kesin çıkmıştı ağrıdan da hissetmiştim. Akıntım da yumurtlama akıntısıydı yani eminim o günlerde yumurtlama oldu değerlendirdim ama bu sabah ateşim yine yükseldi gaz var bel ağrısı rahme doğru ağrı yumurtalık ağrısı karın ağrısı var ve yumurtlama testi negatif akıntım da opak beyaza döndü kremsi oluyor ya hani üstüne iki gündür baş ağrılarım başladı. Bence bu yumurtlama değil. Kimyasal gebelik nasıl oluyo ben hiç bilmiyorum onu yumurtlamadan teste göre 5 gün geçti

Aynen kuzum yeni ay yeni umutlar Allah dualarımızı kabul etsin bu süreçte en iyi arkadaş eş oluyo biran önce içine o ferahlık gelsin de rahatla inşallah.

Kız leyla sabah sabah gözümüzü yeni açtık

Hahahahah cidden pembe montlu yapmış profili ya

Hahahahah cidden pembe montlu yapmış profili ya
Evet modum o
Valla ben atesı olcmuyorum su bır ıkı gun olcerım yukselıse gecınce bırakacagım , az once lavobada baya bıldıgın uzayan akıntım gelmıs ben sok
Bizden kopamayacağını bildiğimiz için canooo, haa baktık ses yok, özel mesajdır etiketti taciz eder seni yoklarız bebemmm
Gıdecegım yer subat ayı en fazla

Bakışlarını bir görsen. Vah tüh kısmet kader sonra varsa başka ölen bebek örnekleri. Çok düşüncesizler çok.durulacak ortam değil canım. Ya kavga çıkacak ya ben gidicem
Yavrum sana zaten doktor daha korun demişti sen korunmadın biliyorum ama onlara da daha doktor bekleyin dedi de geç ya boşver valla abuk subuk konuşuyor densizler bilmez miyim

Bende öyle yaptım bide bugün yapacağımda merak ettim bazıları 5 dk önce sıkıyormuş e akar o diye düşünüyorum

Senin BAT geçti herhalde.
Ne durumdasın ?
Canım bende adet belirtilerim var ama gelmedii bi türlü.gelse doktora gidicem hormon testi için strese girdim bugun.benim bat tarihim belli olmuyor ama yumurtlamadan biliyorum gögüslerim cok şiş ve arada hassaslasıyo ondan anlıyorm adet olcagımı

Kızlarım Rabbim hepinize ayrı ayrı en hayırlı zamanda en hayırlı şekilde sağlıkla ve huzurla evladınıza kavuşmak nasip olsun
Hcg artışı internette her gün iki kat diyor bu normal herhalde

Eklentiler

• 36851C49-7D5E-4177-894C-879DB3AA9B5A.jpeg
    25,8 KB · Görüntüleme: 73
  • CBEA6F93-4978-479E-82D2-E10D4341DE75.jpeg
    28,7 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleme:
Verdım balım bıraz once bakalım

Evet ateş takibi yapınca dogru sonuç çıkıyor inşallah gebelik oluşuyordur kimyasalda 4 5 haftalık gebelik oluyor testler pozitif kanda çıkıyor ultrasonda çıkmıyor bazen erken bazen geç düşüyor ben 9 gün geciktim onuncuda regli gibi oldu ve düştü rabbim sağlıkla versin inşallah

Aynı ağrılar bende de var. Şimdi hamilelik düşününce sanki kim ne yazdıysa tüm belirtileri yaşamaya başladım rfghjkmöl. Bugün dayanamayıp erken hanmilelik testi yaptım ama negatif tabiki. Bakalım 24 Ocak haftası ne var ne yok belli olur nasipse.

canım benımde 3. denememdı her seferınde kesın hamıleyım dedım :) görsen bu kadar olmaz ıkıncı ay göguslerım asırı şişti,bu ay bel agrısı kasık agrısı akıntı psıkoljı ne okusak aynısını uyguluyor cok tehlıkelı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…