Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hatunlar bugün adet olmam lazım ama akşam test yapacağım olmazsa.kaset test yapmak istemiyorum.devlette kan testini nasıl yapacağım?muayene olmak şart mı kan için
canım acılde bazen yapmıyorlar beta testı .eger sıra varsa kadın dogumcuya sıra al adetım bı hafta gectı de o ister test.yada ozelın acılıne gıt karnım cok agrıyor gebelık suphem var ılac almadan bı test vermek ıstıyorum beta testı de.50-100 tl fln cıkıyor ucretı

Benimde lekelenmeden sonra göğüs agrim cok fena oldu ama benim regli olduğumda çok agrir o yüzden ben hamile oldugumda agrimicak kesin dedim ve cidden beta değerim biraz yüksekti ama agrim yoktu düşünce başladı agri sen yinede bi kan daha ver dis gebelik ihtimaline karşı
Balım 13 ocak aksam 7 61.5 16 ocak bugun sabah 11 bucuk 111.1 . Kafam bi dunya oldu . Şimdi ben napam ne düşünemmm nerelere gideeeem bana akıl verın 🤣

canım benımde 3. denememdı her seferınde kesın hamıleyım dedım :) görsen bu kadar olmaz ıkıncı ay göguslerım asırı şişti,bu ay bel agrısı kasık agrısı akıntı :KK70: psıkoljı ne okusak aynısını uyguluyor cok tehlıkelı :KK70:
:KK70: cidden ya, hemen etkileniyor bedenlerimiz. Ben buraya bendeki belirtilerimi yazayım da, hamile falansam diye dursun. Değilsem de regl öncesinde de böyle olabildiğini anlarız. Ancak ovulasyon takibi yapıyorum, testlere göre bu ay hiç yumurtlamadım ben. İlişkide de hiç aksatmadık boşumuz yok. Benim sanırım düşük ihtimal bu ay ama Allah büyüktür belli de olmaz.

Meme ucuna dokunamayacak derecede hassasiyet.
Rahmimin içine bıçaklar saplanıyormuş gibi ağrı
Yumurtalıklarımın ikisinde de ağrı
Şiddetli bel ağrısı
Bir gün sarımsı uzayan bir akıntı geldi ertesi gün beyaz bir akıntım geldi.

İkimizden de aynı anda müjdeli haber gelir umarım :dua: :KK39:
Hadi bakalım hayırlısı 🙈

Aynı ağrılar bende de var. Şimdi hamilelik düşününce sanki kim ne yazdıysa tüm belirtileri yaşamaya başladım rfghjkmöl. Bugün dayanamayıp erken hanmilelik testi yaptım ama negatif tabiki. Bakalım 24 Ocak haftası ne var ne yok belli olur nasipse.
Ay çok erken yapmışsın. 😂

Benimde lekelenmeden sonra göğüs agrim cok fena oldu ama benim regli olduğumda çok agrir o yüzden ben hamile oldugumda agrimicak kesin dedim ve cidden beta değerim biraz yüksekti ama agrim yoktu düşünce başladı agri sen yinede bi kan daha ver dis gebelik ihtimaline karşı
2 bucuk gunde %80 artmıs ne dusuncegımı sasırdım

Evet cnm yumurtluyorsun, hatta daha yeni yumurtluyorsun gibi yorum yap :) Sen Ovulasyon testi de mi kullanıyorsun ?
Benimde ateşim böyle çıktı bugün ama pik görmedim benim ateş tablomu da yorumlar mısın 🙏🏻😍

Eklentiler

• Screenshot_20230116_134234_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_20230116_134234_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_20230116_123838_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230116_123838_com.android.gallery3d.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 43
Yavrum sana zaten doktor daha korun demişti sen korunmadın biliyorum ama onlara da daha doktor bekleyin dedi de geç ya boşver valla abuk subuk konuşuyor densizler bilmez miyim
Öyle tabi doktor korun dedi ama sabretmek zor gerçekten 😔 ne dense konuşacaklar zaten. Hamile kalırsam kimseye duyurmayacağım

Yani açıkçası canım şu an yorum için erken. yumurtlama döneminde bile değilsin yeni gireceksin sanırım. Ateşinin 36.3-36.4 lerin üzerine çıkıp en az 3 gün yüksekte kalması lazım ki yumurtlama olmuş diyebilelim...
Benimde ateşim böyle çıktı bugün ama pik görmedim benim ateş tablomu da yorumlar mısın 🙏🏻😍

İnşallah canım allah en kısa zamanda çok aratmadan saglıkla nasip etsin inşalalh. En basiti klomen kullandım bunay ayagımın biri hep hastanede inşallah ilk denememde güzel sonuçlanır çok heycanlıyım korkuyorum kötü bişrşey söylicek mi diye
çıkınca güzel haberlerini bekliyoruz canım

Yani açıkçası canım şu an yorum için erken. yumurtlama döneminde bile değilsin yeni gireceksin sanırım. Ateşinin 36.3-36.4 lerin üzerine çıkıp en az 3 gün yüksekte kalması lazım ki yumurtlama olmuş diyebilelim...
Reglim bittiğinden beri kremsi akıntım var, bugünde 3 derecede birden düştü bunun bir önemi yok o zaman

Kızlar bugün hormon baktırdım reglimin 4. Günü, prolaktin 16, fsh 9, lh 4.64 tsh: 2.48 nasıl sizce ben baktım normal diyor gözümden kaçan var mı bi şey sizce
doktora gıtseydın kuzum yumurtalıga flnda bakıyor ultrasonla.hepsını butun olarak degerlendırıyor.hatta vıtamın takvıyesıde verıyorlar.bende önceden ıse yaramısıt ınosıtol takvıyesı (pko degılım) .bu kez yıne kullanmaya basladım ınsallah vesıle olur bırkac aya guzel haberler alırız.

Merhaba kızlar bat 24 ocak çok heyecanlıyım, 9-10 yumurtlama 11 çatlama oldu günler geçmek bilmiyor nasıl oyalayacağım kafamı bilemedim.
Ara ara kasıklarıma anlık sancılar giriyor, tarifsiz bi rahatsızlık hissi de var. Akıntım hiç yok. Umarım tutmuştur gelsin Eylül bebeleri 💕👼

Kızlarım bir şey soracağım sizlere bileniniz varsa lütfen yardımcı olsun ben genetik test için kendime randevu aldım ama hani genetik test için eşten de kan istiyorlar ya ona da randevu almak gerek mi kendim için aldığım randevuda eşimden de kan isteyebilirler mi

doktora gıtseydın kuzum yumurtalıga flnda bakıyor ultrasonla.hepsını butun olarak degerlendırıyor.hatta vıtamın takvıyesıde verıyorlar.bende önceden ıse yaramısıt ınosıtol takvıyesı (pko degılım) .bu kez yıne kullanmaya basladım ınsallah vesıle olur bırkac aya guzel haberler alırız.
Yumurtalıklara baktırmıstım canım iki kere kist yok demisti pcos gibi vs

X