Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haklısınız, ben bugün mesaiden sonra tekrar bi test alayım, sabah yaparım... Hamilesin değilsin gibi bir şey de demedi, iğneyi yapan hemşire, çocuk tedavisi mi görüyosun diyince ilacı araştırdım sadece kafam o sebeple karıştı sakin sakin bekliyordum ben
Umarım gönlünce olur 🙏😇
Sonucu paylaş mutlaka :)

İnşAllah kavuşursun yakın zamanda 🤲🏻 Yüksek moral çok önemliymiş aslında bu durumdan çıkmamız gerekiyor
inşallah canım herkes en hayırlı haliyle kavuşur duasına gercekten moral düşünmemek çok öenmli ama maalesef benm sürekli aklımda yani istemsizce vitamin araştıryorum yiyecekler araştırıyorum tamamen kafadan atamadm tabi sennki daha farklı canm bizim bu ufak tefek şeylerimzle kıyaslanamaz belki ama eminim allah en hayırlı şekilde en güzel vakitte nasip edecek sanada şuan üzüldüğün şeyler inşallah yakın zamanda mutluluk gözyaşları olur

aynı yaştayız canım takip ediyorum seni zaten benim yumurtada sıkıntı yok iyi dedi ama sanki baştan savma baktı başka bi doktora gittim oda farklı bişey demedi ama horman sonuçlarımda bi sıkıntı yok diye cok üstelemedim bu ay olmazsa şubatı da beklerim olmazsa tekrar giderim cok dua ediyorum allahım gebeliğim kendiliğinden gelsin beni o hastanelere düşürmesin diye çünkü malesef küçük bi yerdeyim ve iyi bir tedavi almam mümkün görünmüyor 😒
Seni takipteyim bende.
Son adet tarihlerimiz bir gün arayla olduğu için 😇

Dipte hissediyorum kendimi. Kafam dağılsın diye haftasonu eşimin ailesinin yanına gittik. Şansıma komşular geldi. Onların sürekli acımaları galiba beni bu hale getirdi. Rahatsız olunca kalktım gittim başka odaya eşime söyledim çıktık gittik evden. Anladılar mı bilmiyorum ama çok yoruldum insanlardan acımalarından. Ben normal yaşamaya çalıştıkça sanki aşağı çekmeye çalışıyorlar
Yaa bana moral veren sendin canım ümitsiz olma çok şükür sağlıklısın var bi zamanı belliki hep hayırlısını istedik olcak inşallah.dualara devam.moralini bozan ortamlardan aynen böyle uzaklaş herseye güzel tarafından bak sağlıklısın evliliğin oturduki cocuk bekliyosun oda gelicek Allah ın izniyle💕 şükredicek cok seyimiz var içini ferah tut

sen ne durumdasın canım😁 varmı belirti son 6 gün kaldı benim hiç bi belirti yok yine yiyecem nagatifi test yapasımda gelmiyor
Benim adet olacakmış gibi ağrılarım oluyor ara ara. Sağ yumurtalık ve sağ bacağıma vuran kramplar oluyor bazen.

Psikolojik mi yoksa korunmasız ilişkiden mi kaynaklı bilmiyorum. Çünkü forumda sayısız konu okudum, herkes böyle şeyler yazmış ama birkaç sayfa ileri alıyorum ve negatif demişler.

Daha önce prezv. ile korunuyorduk. Korunmasız ilişkinin yarattığı bir durum mu anlamadım. Bekleyeceğiz bakalım. 🙈

8 gün kaldı benimde.

Benim adet olacakmış gibi ağrılarım oluyor ara ara. Sağ yumurtalık ve sağ bacağıma vuran kramplar oluyor bazen.

Psikolojik mi yoksa korunmasız ilişkiden mi kaynaklı bilmiyorum. Çünkü forumda sayısız konu okudum, herkes böyle şeyler yazmış ama birkaç sayfa ileri alıyorum ve negatif demişler.

Daha önce prezv. ile korunuyorduk. Korunmasız ilişkinin yarattığı bir durum mu anlamadım. Bekleyeceğiz bakalım. 🙈

8 gün kaldı benimde.
kac aydır korunmuyorsunuz yani krampları görüp adet olanda var olmayanda var herkesin vucut yapısı farklı bende hiç bişey yok olmazda adete son gün hafif agrım olur ondan anlarım adet olacagımı

kac aydır korunmuyorsunuz yani krampları görüp adet olanda var olmayanda var herkesin vucut yapısı farklı bende hiç bişey yok olmazda adete son gün hafif agrım olur ondan anlarım adet olacagımı
Bu ay ilk defa korunmuyoruz.
Önceleri hep prezv. ile korunduğumuz için belki vücut bilerek böyle yapıyordur gibime geldi.

olabilir belki ilk aydan tutar belli mi olur nasip kısmet bizim 6 ay oluyor 😒
Hayırlı ve sağlıklı bir şekilde olsun inşallah herkesin.
Sadece gebe kalmak ile bitmiyor ki. O kadar çok düşük , dış -boş-kimyasal gebelikler oluyor ki.. Forumda okudukça üzülüyorum. Hayırlısı ise olsun diyorum. İnşallah herkes için 🙏😇

Bu tip insanlara aşırı ayar olurum ve de bozarım. Kimse de kusura bakmasın. Benden büyükmüş küçükmüş umurumda olmaz. Herkes haddini bilecek, sınırlara uyacak.
Annemin komşuları adımı mahallede hamile diye çıkartmışlar. Hayır ne alaka? Annemin bir komşusu annemi yolda görüp durdurmuş ve bunu yapan kişi erkek. Kızda bebek varmı diye sormuş, annem donakaldım, ne diyeceğimi bilemedim dedi.

"Yaptık biz çocuğu, size söylemedik" diyorum ben artık. Bir de "çeyrek takıcaksınız sanırım ondan herhalde bu merakınız, çok mutlu oldum" diyorum hemen lafı değiştiriyolar frghjklö.

Hiççç moral bozmak yok. Bu densizlere yeri gelince güzelce laf söylemek gerekiyo.
Bazıları ile hesaplaştık zaten burunlarından geldim ama bu tanımadığım insanların lafları beni şok ediyor.

Hadsiz insan çok gerçekten. O adama ne ya durdurup soruyor bir de. Kendi hayatları ne kadar sıkıcıysa başkalarının hayatları daha ilgi çekici geliyor demek ki

aynı yaştayız canım takip ediyorum seni zaten benim yumurtada sıkıntı yok iyi dedi ama sanki baştan savma baktı başka bi doktora gittim oda farklı bişey demedi ama horman sonuçlarımda bi sıkıntı yok diye cok üstelemedim bu ay olmazsa şubatı da beklerim olmazsa tekrar giderim cok dua ediyorum allahım gebeliğim kendiliğinden gelsin beni o hastanelere düşürmesin diye çünkü malesef küçük bi yerdeyim ve iyi bir tedavi almam mümkün görünmüyor 😒
Amin inşAllah kısa zamanda gelir sana 🤲🏻 Tedavi diye düşünme canım daha önünde bir çok seçenek var. Vitaminler kullanırsın ,klomen çatlatma iğnesi olabilir yada sadece yumurta takibi

Benim ateşim ani yükseldi bugün yine uygulama yumurtluyorsun diyor yine mi yumurtluyorum acaba ondan mı ağrıyor ki
Canım ben hiç ateş takibi yapmadım bizim gurubun ateşcileri var☺️ yumurtladıgım zaman şeffaf akıntım oluyor birde iki yumurtalıkta agrı oluyor benim de bel kuyruk kısmında agrı alt karın da agrı var birde aşrı bi gaz Allah hayr etsin benim ödüm kopuyor kimyasal olmaktan yine senin bata kaç gün var regliye birgün kala bile yumurtlana biliyormuş

inşallah canım herkes en hayırlı haliyle kavuşur duasına gercekten moral düşünmemek çok öenmli ama maalesef benm sürekli aklımda yani istemsizce vitamin araştıryorum yiyecekler araştırıyorum tamamen kafadan atamadm tabi sennki daha farklı canm bizim bu ufak tefek şeylerimzle kıyaslanamaz belki ama eminim allah en hayırlı şekilde en güzel vakitte nasip edecek sanada şuan üzüldüğün şeyler inşallah yakın zamanda mutluluk gözyaşları olur
Amiiin inşAllah bu güzel duan hepimiz için geçerli olur 🤲🏻 Biraz zorlayacağım kendimi bakalım İnşAllah daha iyi oluruz

Kızlar yumurtlama, çatlama gördüğüm halde adet olmamak olabilir mi ya kist oluşma durumu falan endişelendim bi

Yaa bana moral veren sendin canım ümitsiz olma çok şükür sağlıklısın var bi zamanı belliki hep hayırlısını istedik olcak inşallah.dualara devam.moralini bozan ortamlardan aynen böyle uzaklaş herseye güzel tarafından bak sağlıklısın evliliğin oturduki cocuk bekliyosun oda gelicek Allah ın izniyle💕 şükredicek cok seyimiz var içini ferah tut
Amin inşAllah canım 🤲🏻 Evliliğim oturmuştur İnşAllah, bebeğimizi kaybedince bu büyük acıyla ya kopacaktık ya birbirimize daha sıkı tutunacaktık. Tutunduk diye düşünüyorum.Bende umudumu kaybetmemeye çalışıyorum ama genel olarak hep bir üzüntü halindeydim. Regl olup bittiğinde tekrar umutlanacağıma inanıyorum

İnşallah canım allah en kısa zamanda çok aratmadan saglıkla nasip etsin inşalalh. En basiti klomen kullandım bunay ayagımın biri hep hastanede inşallah ilk denememde güzel sonuçlanır çok heycanlıyım korkuyorum kötü bişrşey söylicek mi diye

X