Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya kızlar ben bu aydan hiç birşey anlamadım 2 gündür kanamam kesilmişti bugün sabah bir daha bildiğin kırmızı kanamam oldu regl tekrardan mı başlıyor ne anlamadım ya hiç başınıza geliyor mu

Kızlar bişey gören var mı ?

Eklentiler

• 11BEDABE-6BBB-4EBB-A1E5-2CB0BFCBE33D.jpeg
    11BEDABE-6BBB-4EBB-A1E5-2CB0BFCBE33D.jpeg
    92,1 KB · Görüntüleme: 94
  • 22E464B0-46A5-4CC1-9149-28EC4E67CEBA.jpeg
    22E464B0-46A5-4CC1-9149-28EC4E67CEBA.jpeg
    93,4 KB · Görüntüleme: 78
  • image.jpg
    image.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 94
Bende bilemedim ya bir görüyor gibiyim bi görmüyor gibi gözlerim bozuldu artık 😀
Valla kuzum çok şüpheli durum yarın tekrar yapmalısın kesinlikle 🙃 sorma ben de artık çizgi ararken kör oldum çizgilerim beyaz çıkmaya başladı artık ne hikmetse ya da ben öyle görüyorum karar veremedim 😅

Valla kuzum çok şüpheli durum yarın tekrar yapmalısın kesinlikle 🙃 sorma ben de artık çizgi ararken kör oldum çizgilerim beyaz çıkmaya başladı artık ne hikmetse ya da ben öyle görüyorum karar veremedim 😅
Evet benimde bir kaç gün önce yaptığımda bildiğin bembeyaz çizgi vardı atmıştım buraya. Bu yaptığım 1.5 saatlik idrar sabah tekrar yaparım bakalım zaten randevumda var yarın kadın doğumda bakalım 🤷‍♀️

Evet benimde bir kaç gün önce yaptığımda bildiğin bembeyaz çizgi vardı atmıştım buraya. Bu yaptığım 1.5 saatlik idrar sabah tekrar yaparım bakalım zaten randevumda var yarın kadın doğumda bakalım 🤷‍♀️
Ay hadi inşallah gitgide koyulaşır da güzel haberlerini alırız sabah yaptığında tekrar atarsın canım 🥰

Bende ilk fotoda böyle bir şey gördüm ama🤷
İnşAllah bebiş senledir 🤲🤲

Eklentiler

• 20230115_204649.jpg
    20230115_204649.jpg
    132,2 KB · Görüntüleme: 88
Bende ilk fotoda böyle bir şey gördüm ama🤷
İnşAllah bebiş senledir 🤲🤲
Ya bilmiyorum ben garip şeyler yaşıyorum bi adetten 14 gün önce pik gördüm birde adetten 1 gün önce pik gördüm ertesi gün damla damla koyu renk kanamam başladı ama adet gibi değil çok çok az akmıyor peçeteye bulaşıyor bugün 12 gün oldu halada devam ediyor o yüzden yarın bir doktora gideceğim

Yine kahvaltıda can alıcı soru geldı :KK43: adet oldun mu? Evet dedm aman bı uzulmece bı uzulmece olmıcak demekkı demeler,pazar pazar yıne canlar sıkıldı .oysakı daha ıkı ay oldu erkekler ceketını bırakınca o iş tamam sanıyorlar galıba 🥲😇
Ya ama kızmamak lazım ben bile öyle düşünüyordum😂

Yüreği güzel kadınlar .. arada yazsamda sizin konusmalarınızı hep okuyorum . Rabbim hiç birinizin kucağını boş bırakmasın. Tez vakitte evlatlarınıZın haberlerini alın inşaallah 🤲🏻 İnşaallah kimyasaldır diye bir cümle kuran arkadaşımızı kınıyorum. Çünkü ben ekım ayında kımyasal gecırdıgımde neler yasadıgımı , hüngür hüngür ağlamalarımı, allaha yakarışlarımı bilirim .. Bende size umut olayım diye yazıyorum. Betanız 5 ın altında cıktıgında umudunuzu kaybedıp adet sokturucu ıcmeyın , ılac kullanmayın .. 1.3 betayı gordugumde hissediyordum o benımle dedım .. şimdi sizden bolca dua beklıyorum ve sanırım artık eylul annelerıne transfer oluyorum 🙈 kullanıcı adımı degıstım tanıyamayanlar vardır mia3537 idi eskı kullanıcı adım .. siz cok ıyı ınsanlarsınız dualarımda olacaksınız sızde dualarınızda bebıgımın Sağlıklı olmasını eksık etmeyın ♥️🤲🏻🧿
Yaa tebrik ederim caniim Allah saglikla kucagina almayi nasib etsin, dualarina gore cook sagol Insallah bizede tum isteyenlere nasib olur Hayirlisiyla🤍

Kuzum kuruma cızgısı olmamasını cook coook ısterım gercekten ama benım basıma gelıp cok uzulunce sende uzulme ıstedım.benımkıde boyle pembeydı,ılk 15 dakkada cıkmayan bır sonucu dıkkate alma lütfen.üzülmenı hıc ıstemıyorum cunku
evet gecen ay bende kac tane test yapdim boyleydi bir hevesle kan testi filan hicbirsey yokdu

X