Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım hastalandigimla kaldım
Bugün bat gunumdu. Ama Çarşamba başladı 2 gün erken oldum. Hastalık etkisinden mi bilmiyorum yumurtlamanın 9. Günü regl oldum
Seninki tutar inşallah.

Yasmin kullanırken hamile kalan hiç duydunuzmu canlar ve tutku kalındı bebek için tehlike içerir mi sizce
Ben 5 sene yasminle korundum.
Beklemedigim bir gebelik olusmadi.

Balım benim 6.haftayi görmüştü ilk kimyasalim 1036 çıkmıştı hatta beta dedim bekleyelim 7 haftalık olunca gidelim kalp atışı ve kese bir arada çıksın 7 haftalık olmadan kan vermeden 4 5 gün sonra kanamam başlayınca lekelenme idi hastaneye gittik doktor tekrar kan isteyince 900 lere düşmüştü doktorum kimyasal gebelik dedi

Ben 5 sene yasminle korundum.
Beklemedigim bir gebelik olusmadi.
Kismetinde varsa ne olursa olsun gelecekmis demek ki bende hiç inanamamistim ama bir kaç kişinin hikayesini okudum böyle artı kadın diyor daha 10 aylık bebeğim var falan ama korunmama rağmen hamile kaldiysam doguracagim kısmeti varmış demek ki diyor yüce Rabbim işte

Çok geçmiş olsun canım, bende okuduğumun yalancısıyım inşallah sağlıkla gelsin kuzular siz eşinden dolayı mı korunma kararı aldınız, ilaç aldığını okudum.

Çok geçmiş olsun canım, bende okuduğumun yalancısıyım inşallah sağlıkla gelsin kuzular siz eşinden dolayı mı korunma kararı aldınız, ilaç aldığını okudum.
Hayır bebeğim eşimin aksine ben sperm değerlerinin iyi olduğunu sadece yapısında bozukluk olabileceğini düşünüyorum oda ameliyat oldu çünkü çevremde genelde varikosellerde hiç olmuyor gebelik bizim oldu ama kimyasal oldu artı biz kan pıhtılaşması ve genetik test için kan vermek istedik doktorum bu ay düşük yaptın yanlış sonuç verebilir diğer ay kan ver dedi eşimin spermlere o kadar güvendim ki hocam ya hamile olursam adet olmazsam dedim doktorum da bu ay gebelik oluşmasın korun dedi aynı şeyleri tekrar yaşamayalım dedi o yüzden korunuyorum

Ben boş yere mi kürtaj oldum acaba 600lerde. Beklesem kanamam başlar mıydı acaba? Dış gebelikle korkuttu doktorum ondan bunu deneyelim dedi

Ben boş yere mi kürtaj oldum acaba 600lerde. Beklesem kanamam başlar mıydı acaba? Dış gebelikle korkuttu doktorum ondan bunu deneyelim dedi
Valla kuzucum doktorun daha iyi bilir ama keşke o 600 den sonra tekrar kan verseydin düşmüşse büyük ihtimal kimyasal ama yükseliyorsa dış gebeliktir benim doktorum da böyle demişti kese görünmemisti zaten doğal olarak eve git zaten iki üç güne kanaman başlar tekrar kan ver o zaman sifirlandigini görelim demişti dediği gibi de oldu üç gün sonra kanamam başladı ama aşırı sanciliydi sanırım büyük diyeydi bu seferki 4 haftalıkken kimyasal oldu sancısı normal adet gibiydi

Benim 180den 80e düştü ama sonra 170 500 600 diye artmaya başladı ondan tutundu ama düzgün artmıyor deyip aldı dün. Bugün hemen 200e düşmüş rahimdeymiş

Yok kuzum silik bile değil ben baktığımda hicbir şekilde göremedim negatif. 3 gün var ateş düşmezse test yapmaya devam ederim. Hayırlısı olsun hakkımızda kuzum
Kuzum benim inşallah hayırlı bir pozitif görürsün bu arada ateş olayını rica etsem anlatır mıısn bende derece yok ama gerçekten de adete 3-4 gün kala yüzüm bile yanıyor ateşler basıyordu bir gün önceden ateş pat diye düştü buz gibi oldum diğer gün de regl oldum

Benim 180den 80e düştü ama sonra 170 500 600 diye artmaya başladı ondan tutundu ama düzgün artmıyor deyip aldı dün. Bugün hemen 200e düşmüş rahimdeymiş
Ben sadece Tecrübemi anlattım kuzucum bak senin düzgün artmamis doktorun tabiki daha iyi bilir senin düşüp artmissa düzensiz artış oluyor oda dış gebelik ihtimali var kimyasal mesela düşüş olmaz başlarda artış olur ama olması gerekenden az olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…