Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay canımm aynı şeyi yaşıyoruzz resmen. Bugün yumurtlamamım 12. Günü ve döngümün 22. Günündeyim. Yumurtlamayı testle takip ettim buarada ve güzel değerlendirdim. Ama bugün peçeteye kahve leke geldi. Sonra regl ağrısı gibi ağrım oldu. Devamında da damla şeklinde geldi test yaptım ama negatif:/ nası moralim bozuldu anlatamam. Yarın kırmızıları görcem gibi hissediyorum hiç bu kadar erken olmadım 26-28 arasında olurum hep bu ay niye böle bişey oldu acaba :/

Benımkı durdu canm cok hafıf bı lekelenmeydı anlayamadım valla ya vucut fake atıyor bıze durmadanyarını bekleyelım bakalım neler olacak

kızlar artık adet olsakta inanmakta güçlük cekecem bakarmısınız konuya kız adet olmuş bide hamile çıkmış aynı bizim burdaki arkadaş gibi olmuş
Yani bildiğin adet sonucu hamile kaldın di mi canım kaç gün reglin yani adet bitimi değerlendirsen bile 4-5 güne beta çıkmaz idrarda demek ki gerçekten adet öncesi olmuş üstüne adet olmuşsun keşkr bende öyle olsam inanamıyorum beyons

Polikistik overim sık sık adet oluyorm doktor bakınca bişey yok diyor ama 8 aydır olmuyor Benim ikinci çatlatma iğnem Aralık'ta ilk ignemi oldum bı işe yaramadı adetim gecikti 20-22 gün kadar test yaptım iki defa negatif çıktı zaten snrada adet oldum bu ay tekrar doktora gittiğimde 2.yi ol dedi oldum ama gene umudum yok

Benımkı durdu canm cok hafıf bı lekelenmeydı anlayamadım valla ya vucut fake atıyor bıze durmadanyarını bekleyelım bakalım neler olacak
Benimki de şuan için durdu ama sürekli bişey geliyormuş gibi hissediyorum gidip bakıyorum bişey yok inşallah gelmezler günümüze kadar hala bir şans var sonuçta güzel haberlerini alırız inşallah kuzum

Sabaha karsi bende ruyada gordum test yapiyodum cift cikiyodu sonra inanmayip bidaha yaptim tam esime gosteriyodum uyandim o kadar sevinmişim ki gülme sesime uyandim daha adetime 14 gün var ınsllah hayra cikar
Kızlar bata 1 hafta var rüyamda hnileydim bir heves hem ovu hem gebelik yaptım kar hibi beyaz buraya bile atmadım bu stresle zor zaten ayrıca grip + sesim bile çıkmıyor aman ya inşallah sizlerin olur canlarım

Balım tek tek yazayım sana.30 kasım son adet. 25 ı gıbı yumurtlama akıntısı goruldu. 29unda sıddetlı kasık agrısıyla beta baktırdım 1.3 cıktı. 1 ocak aksam 2.4 cıktı. 5 ocak aksam 15.1 cıktı. Sonra dedım bıraz vermeyeyım artıyo sıkıntı etmıyım kendıme. Beyaz kremsı akıntım. Goguslerıme dokunamıyorum resmen. Damarlar mosmor cıktı. Kılcal kırmızı damarlar bıle cıktı hala oyle. Ve alt karın rahımde hıssedıyorum orda bıcak batması gıbı oluyor arada. Gram kasık agrım lekelenmem yok. Neyse 11 ocakta aksam verdım 47 küsür cıktı. 6 gün sonra . Resmen iki gunde bır %50 artmıs. Ve bugun aksam verdım 61.5 . Ikı gun onceye gore %30 artmış. Son adetten bu yana gecen sure 6 hafta . Bilmiyom T TASUU napcam bilmiyom sanada gecmiş olsun kuzumm rabbım tez vakıtte sağlıklı sıhhatlı nasıp etsın ınsallah

Sabah yaptım negatıftı canım ama bılemıyorum kesıldı gelen akıntı şuanda..yarın sabah yıne yaparım test eger kanama başlamaz ise
İnşaallah hayırlısı olsun canım. Moralini yüksek tut ben hiç aklıma bile gelmemişti kanı görür görmez adet sandım ertesi gün sonuna doğru aklıma geldi test yapmak

Sabaha karsi bende ruyada gordum test yapiyodum cift cikiyodu sonra inanmayip bidaha yaptim tam esime gosteriyodum uyandim o kadar sevinmişim ki gülme sesime uyandim daha adetime 14 gün var ınsllah hayra cikar
İnşallah canım hatta şuan üzerimdeki kıyafwtliydim çok etkilendim karnım biraz şişti eski komşularım görür görmez tebrik etmeye başladılar bende daha 3 ay diyordum falan

Balım ekımde yasadım bende kımyasal. Kanamam oldu bırkez adet gordum sonra tekrar gebelık oldu ıste. O zamanda alttan bıle bakmamıstı degerım 117 ıdı . Karından baktı ıkı gunde bır kan ver dedı. Sımdı gıtsem yıne aynı seyı dıcek. Deger kucuk dıye suan dıs gebelıkten korkmuyorum. Kasık agrım bas donmem kusmam bunlarda yok. Dıs gebelıgım belırtılerıymıs oyle yazıyor. Bıde bıanda yukselıyormus heralde bende gıdım gıdım ılerlıyoruz . Takıp edıcem yapacak bısı yok balım. Bakalım hayırlısını versın rabbım.

Amin inşallah kuzucum hakkımızda hayırlısı olsun bende iki defa yaşadım kimyasal seninde kimyasal olduğunu düşünüyorum ama inşallah sonradan artış düzelir de normal gebeliktir Allah'ım hakkimizda hayırlısını versin

Ben dr s msj attm ılk kez boyle erken adet oluyorm dıye stresten olur dedı kuzum ya kafamızı bosaltmamız lazım bıdahakı denemeye.benım karnım agrımaya basladı sabaha beklıyorum bakalım kanamayı malesef inşallah gelmez kırmızılar bebısler gelır dıyelım ıkımız ıcınde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…