Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin. Bu ara gebelikler neden böyle sağlıksız ilerliyor bilmiyorum ama çok üzücü dilerim kimse bir daha ne kimyasal yaşar ne de üzülür. Lütfen beslenme şeklinize dikkat edin. Sebze meyve ağırlıklı beslenin. Ben de beslenme biçimimi değiştiriyorum. Paketli yiyeceklerden artık uzak durucam. Ve en önemlisi pozitif olun. Asla umutsuzluğa kapılmayın. Regl oluyorsak hala umut var demektir. Rabbim en güzel zamanda verecektir. Sizleri seviyorum haydin iyi geceler dipnot: ben de yarın doktora gidiyorum femara başlicam bakalım nasıl olacak hayırlısı ben sizler için dua ediyorum siz de dualarınızı esirgemeyin lütfen öpüldünüzzz

İnşallah canım benimm valla bizi stres bitiriyor zaten her ay test yapmıcam diyorum yine dayanamıyorum Allahtan ümit kesilmez moral bozmak yok

Kızlar benim de regl yarn olmam lazım sırt ve karın ağrım var 3 gün önce bu testler böyle çiktı kaset testimde negatifti ama daha sonra ondada hafif çizgi belirmiş sanırım olmadı zaten her adet olacak gibi hissediyorum testler bozuk galiba

Eklentiler

• 7C94CA11-546C-417C-A9D8-2DD0260D812A.jpeg
    183,7 KB · Görüntüleme: 71
  • F008B1ED-F752-44A5-92AB-F4B29FB064FB.jpeg
    168,3 KB · Görüntüleme: 72
  • 0677C3F5-DBCA-472C-ACBF-E1CE48DBA72A.jpeg
    136,9 KB · Görüntüleme: 85
Amin kuzum hazırladım kendımı her turlusune. Ikısıde başım ustune. Rabbım gecıktırıyorsa güzelleştiriyordur inşaallah

Merhaba arkadaşlar benim de kimyasal gebelik oldu.Doktor folik asit verdi 1 ay kullanılcakmış.redifol plus aranızda varmı kullanan ?

Silik de olsa görünüyor anladığım kadarıyla bunları 3 gün önce yapmışsınız yarın tekrarlayın bence inşallah güzel haberler alırsınız

Yarın adet olmazsam sabahtan yaparım ne bileyim bu testler çok yanıltıyo galiba
Evet sormayın valla insan gördüğüne sevinemiyorda ben de daha önce silik görüp kan verdim ama bişey çıkmadı oyüzden üstüste bir kaç farklı testte görmeden inanmam artık :)

Evet sormayın valla insan gördüğüne sevinemiyorda ben de daha önce silik görüp kan verdim ama bişey çıkmadı oyüzden üstüste bir kaç farklı testte görmeden inanmam artık :)
Evet innovita gebelik testinde çıkıyo ama erken gebelik ve kaset testlerimde çıkmadı taki dün yaptığım kaset testte kadar oda ilk yaptığım da çıkmadı buğün bakınca gördüm inanırmısın 9 tane gebelik testi kullandım 6 günde

Ah canım inanmazmıyımm hepimiz yaşıyoruz bunları ama strese sokuyoruz böyle kendimizi keşke sabredebilsek de regl günümüz geçince yapsak ama dayanamıyoruz işte ben de beklemedeyim bakalım lekelenmem oldu bikaç damla daha 22. Günüm tarihime de var ama stresten erken oluyorum heralde diye düşünüyorum test yaptım bugün çıkmadı bakalım sabaha ne olacak gelecek mi benimkiler

Benimkiler sabahı beklese bari son kalan testimide yapimde içim rahatlasın yoksa adet olsam bile dayanamayıp yaparım sonucu bilmememe rağmen çünkü evde gebelik testi olunca yapmadan duramıyorum

Benimkiler sabahı beklese bari son kalan testimide yapimde içim rahatlasın yoksa adet olsam bile dayanamayıp yaparım sonucu bilmememe rağmen çünkü evde gebelik testi olunca yapmadan duramıyorum
bence ismini bilmediğimiz böle bi hastalık var ve ona yakalandık evde test varsa o test yapılacaakkk

Sağ ol bebeğim, bilmiyorum bi yandan da gönlüme göre bir doktor bulamadığım için ekstra stres yapıyorum galiba :/

Kızlar lütfen yardım edin bi bakın yorumlayın bağıra bağıra ağlayacağım şimdi bu nedir ya pikti düşük çıktı geri koyulaştı geri az silik oldu şimdi hep kontrol çizgisine yakın oluyor. Sat 29 Aralık bat 31 Ocak ama yumurta erken geldi diye düşünüyorum teste göre

Eklentiler

• E0446AE1-F9FF-41D5-A83F-862F7B822F51.jpeg
    81,7 KB · Görüntüleme: 75
  • FA5B584B-CC07-45E9-AA10-3DFFFEBB04EB.png
    146,7 KB · Görüntüleme: 73
Canım çok fazla test yapmışsın karışıklık olmasın diye günde 1 tane aynı saatlerde ve bikaç saat öncesinde sıvı alımını azaltarak test yapmalısın yoksa anlaman zorlaşır bu şekilde. Benim anladığım kadarıyla 11 ve 12 sinde pik görmüşsün yarın 3 te fln tekrarla bakalım nasıl çıkacak. Çalışıyorsan testlerini akşam 8-10 arası yapmanı tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…