Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de bundan almıştım aynen böyle yolladılar ama hiç memnun kalmadım hiç pozitif göremedim ya da anamda kaldığım 4 güne denk geldi kaçırdım o yüzden teste çamur atıyorum
Ben daha önce kullanmıştım testi pozitif gördüm diğer kullanmalarımda hatta birazda belki şans işi

kuzum yalançı çizgi onlar her ay cıkıyor :) pembe cızgı gormeden malesef ınanmıyoruz :)
Haklısın bende çok gördüm 2 aydır heveslenip heveslenip kursağımda kaldı hakkınız da hayırlısı olsun inşallah bebeğiniz sizinledir

Bu çok tehlikeli değil mi ya mikrop kaparsa bide kendimi parmaklayamam
Sormaaa bende burda okuyup dün denedim sonra sabaha kadar wc bekledım mıkrop kaptırdım galıba o yuzden hıc tavsıye etmıyorum benımde ılk ve son deneyısım oldu zaten

Sormaaa bende burda okuyup dün denedim sonra sabaha kadar wc bekledım mıkrop kaptırdım galıba o yuzden hıc tavsıye etmıyorum benımde ılk ve son deneyısım oldu zaten
Bol su ile yıkayın hiç mantıklı gelmedi bana da zaten her şeyi yaparsak yandık

Çok doğru dedin ya hala çıkmadı. Bendeki sabır da (haşa) Hz. Eyyüp’te yok

Dr a yazdım vıtamın mı etkıledı kı demekkı ovulasyon testındekı yumurtlama dogruymus.11-12 gun gectı yumurtlamadan.öne cektı vıtamın heralde adetımı.hamılelık testı yapacaktık daha yaa küstüm oynamıyorum kahverengi akıntı olunca insan suphelenıyorda varya hayrolsun ınsallah melisaa93 sevayd Mervenur277

Kızlar çatlamadan itibaren mi yoksa yumurtlamada pik görünce mi üzerine 14 sayıyorduk. Ocak 1 i akşamı ben çatlama gördüm acaba ne zamana bat tarihim

Amin kuzum ne dyim ki (

Hayrolsun canım normalde kahverengi oluyo muydu böyleee acaba bebiş mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…