Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
IMG_20230113_112619.jpg
IMG_20230113_112444.jpg

🤷‍♀️🤷‍♀️😔

Kızlarım bata kadar yapıcam ama bence gebelik yok. Şubat ayı grubuna şimdiden transfer olabilirim. Zaten şubatta da olmazsa son kez denicez doktor gelin 3 ay olmazsa dedi. Şubat 3. Kez olmus oluyor. Ama baslayalı 8-9 ay olmuş oluyor. Şubatta da olmazsa doktora gideceğiz artık sıradaki aşama neyse doktor söyler. Hepimiz için hayırlısı olsun🤲🏻
Hakkında ne hayırlıysa o olsun bebişine sağlıcakla kavuş biran önce inşallah

Hmm anladım☺️ Yok izlememiştim baya sevilen bir dizi demek ki ☺️ Bende başlayım o zaman
resmen aile dramı hatta kıtabı da vardı bunun aslında günümüz olayları anlatıyor ders verici nitelikte hırs entrika kardeşler arası kıskanclık onun yol actıgı sıkıntılar herşey istanbula gelmekle başlıyor 😁

Öyle gerçekten ben cocuk düsünmeden önce ne yumurtlama ağrısı hissederdim ne baska bişey dediğin gibi sadece adet sancısıydı.ama işte önceden ağrıları bişeye yormuyoruk dikkat etmiyoduk belkide.akışına bırakabileni zaten tebrik ederim ama en azından içimizi hep ferah tutmak da fayda var hep iyi yönleri düşünmek lazım dua edip Allah a bırakıcaz
Allah isteyen herkese hayırlısı ile nasip etsin inşallah 🙏

Ben kafayı yicem kızlar artık ya. Geçen ay da saçma sapan bi döngü yaşamıştım biliyosunuz, iki gün önce kahve lekelenmeler başladı sevindim iyi bari regl olayım da rahatlayayım önümüze bakalım dedim. Ama asla regle dönmüyor, çoğalmıyor. Neden olamıyorum adet ya nedennnn

Kızlarım bata kadar yapıcam ama bence gebelik yok. Şubat ayı grubuna şimdiden transfer olabilirim. Zaten şubatta da olmazsa son kez denicez doktor gelin 3 ay olmazsa dedi. Şubat 3. Kez olmus oluyor. Ama baslayalı 8-9 ay olmuş oluyor. Şubatta da olmazsa doktora gideceğiz artık sıradaki aşama neyse doktor söyler. Hepimiz için hayırlısı olsun🤲🏻
hayırlısı olsun inşallah bellide olmaz daha :)

X