Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
fnd_50 ikinizin testinde de gölge görüyorum ama çok yanıltıcı olabiliyor bu İnşAllah bir kaç güne daha net görebiliriz
fnd_50 imagination forever bende görüyorum sanki ama emin olamıyorum ve silik sonuçlara pek güven kalmadı bende silik öğrenip sonu hüsran çok gördüğümüz için... Hakkınızda hakkımızda en hayırlısı olsun canlar

Yazdım canım bulunamadı diyor acaba bir kısmı çıkmadı mı daha
Cano bende salı verdim çarşamba öğlene kadar peyder pey yüklendi test sonuçları betanın yanında rütin kan değerlerinde bakılmıştı. Ama ne hikmetse beta ve bir kaç testi göremedik. Doktordan öğrendik. Bazılarını bazen hastalar göremiyor dedi. Ve akşama düştü sisteme, hayırlı sonuçlar olsun inşallah

Minnoşko göremedim yaaf Ama umudu kesme sanırım daha bata var değil mi ateş de düşmemiş

He anladım canım teşekkür ederiiiimmm ben sayfa yenilemeye devam o zaman

Günaydın kızlarcım Cumanız mübarek olsun gözümü enabızda açtım ben nasıl bakıcam sonuçlara bir şey anlayamadım
canım sonuçların üzerinde tarih var kan erdiğin tarihi seç pdf oluştur de indir geliyor telefona indiriyorsun ve orda verdiğin tarihdeki tahlihleri görebiliyorsun umarım yardımcı olabildim.

evet kuzumm pembe cızgıyı gormeden bende ınanmam hıcbekleyelım bakalım hayırlısı olsun

Minnoşko göremedim yaaf Ama umudu kesme sanırım daha bata var değil mi ateş de düşmemiş
canım senden yardım isteyecektim ben dün doktora gittim doktor karından ultrasonda keseyi göremedi . Büyük ihtimal miyonlarının arkasında dedi. vajinal ultrason yapalım dedi bende kabul etmedim kadınlar kulubünde hep şey yazmışlardı vajinal ultrasonda yaptık doktordan geldik kanamamız başladı gibi şeyler. kan değerlerime baktım gayet iyi bir sorun yok haftaya gel tekrar bakalım göremezsek bu defa vajinadan bakacağım dedi. ne yapayım yarın başka bir kadın doğumamı gideyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…